Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasik ti mennyi ideig maradnát...

Pasik ti mennyi ideig maradnátok együtt a barátnőtökkel ha az fél év elteltével sem elégítene ki orálisan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez egyáltalán nem érdekel hogy orálisan kielégít-e... ha szeretem akkor ez nem gond egyáltalán szerintem...
2010. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2010. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
első válaszoló rulez
2010. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még annak is örülnék ha lenne barátnőm, nem az a probléma hogy leszop e van sem
2010. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és arra sosem vetemednék h valakit így elégítsek ki, szerintem ez egy nőnek megalázás..ismerek egy csajt aki lecumizott egy gyereket a disco wc-jében és másnap a fiú elmondta mindenkinek és aztán gondolhatjátok hogy hogy lenézték
2010. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18.44, abban nem a lecumizás volt a gáz, hanem hogy nem megfelelő emberrel és nem megfelelő körülmények között csinálta. Normális kapcsolatban nincs semmi gond az orális szexszel. Mindamellett nem kéne emiatt otthagyni, ha szereted...
2010. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
milyen barátnő az amelyik még le se szop?????
2010. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

22:19

Egyetértek, természetes dolog szerintem, ha a párok kényeztetik egymást. Ebbe nincs semmi gáz, semmi ciki. Az, hogy ha valaki azért elhagy, mert nem elégítette ki, akkor az valószínűleg csak arra hajt, h lefektessen, aztán ennyi:)

Aki igazán szeret, azt nem az fogja érdekelni, h mikor elégíted ki, hanem hogy vele legyél, és máshogy mutasd ki neki, azt amit érzel.

2010. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!