Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakítanátok a barátnőtökkel...

Szakítanátok a barátnőtökkel ezért?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta nekem ma, hogy ha nem fekszek le vele elhagy. Egy éve vagyunk együtt, 15 voltam mikor megismerkedtünk, most tizenhat vagyok, és úgy érzem, még nem állok készen ilyesmire. Nem arról van szó, hogy nem kívánom őt, vagy nem bízok benne eléggé, hanem valahogy lelkileg úgy érzem, ez nekem még túl korai.

Ő tizenhét éves, és már nem szűz, de én az vagyok. És amit mondott az valahogy fenyegetésnek is érzem, de nagyon szerettem, nem akarok emiatt én szakítani vele. Fiúk, ti elhagynátok ezért a barátnőtöket? És mit gondoltok, mit csináljak?


Előre is köszönöm a válaszokat!

É


2010. aug. 25. 19:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
0%
ja, sőt volt már ilyen. nem egyszer.
2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
ez a srác k.rvára nem szeret téged, csak meg akar kefélni egy szűz puncit, ennyi...ha eszed van elhajtod
2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
ha ezért akar dobni, akkor megérdemli...
2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
32%

ELSŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

Amúgy nem szakítanék vele, mert még én i szűz vagyok:)

2010. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyd magad zsarolni.
2010. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
hagyjad dobjon, kapsz jobbat
2010. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
19:35 vok... na ez nem jött be:D
2010. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Captain Frájer ***** válasza:
100%
Én a barátnőmet, akit SZERETEK nem hagynám el ilyen miatt...Viszont azt a csajt, akit magamba akarok bolondítani, hogy aztán megfektessem, őt igen. Gondolkozz el, hogy az én példámban te melyik lehetsz ennek a srácnak.
2010. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nem tiszteli egyáltalán az érzéseidet,szakítson,menjen ha menni akar,jobban jársz!(ha neki ezen múlik a kapcsolat nagy baj)

Hagyd a fenébe,én már bánnám a helyedbe,hogy rápazaroltam 1 évet,találsz te hozzád illő pasit,ezek szerint ő nem az.

Bocsi!

2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem szeret, csak azt nem bírja, hogy megvonnom őt ilyen élvezetektől. Legalábbis ő így mondta. Ha csak lefeküdni akart volna velem, miért várt volna egy évet? És nem is vagyok olyan szép lány...
2010. aug. 25. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!