Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüz nők szüz pasit akarnak,...

A szüz nők szüz pasit akarnak, vagy tapasztaltakat? És a nem szüz nők szüz pasit akarnak vagy nem?

Figyelt kérdés

én nem vagyok szüz és kérdezte már egy csaj akivel össze szeretnék jönni, de nemtudom baj-e eg lánynak az h szüz-e vagy nem az illető....

VÁLASZOD OKOLD + nemed és korod :D köszi


2010. nov. 8. 19:38
1 2
 1/12 nielindi ***** válasza:
23%
nem szeretnék magamnak szüz pasit! miért?! mert jo szexet akarok, tapasztalt embert, akinek nem kell magyarázni, h hova dugja.
2010. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
nielindi: de a tapasztalt meg nem akar veled kínlódni :d
2010. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
aham de 16 vok , nem egy érett felnőtt lény akinek tapasztaltnak kellene lennie... gondolom egy szüz csajnál fontos az h az első partnere akit szeret, az is szüz legyen nem?
2010. nov. 8. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
ja.hogy már ketten ügyetlenkedjenek.
2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha dugni akarsz, valakivel csak el kell veszítened nem?..agyasok... Olyan nincs hogy mindig egy tapasztalt dug tapasztalttal, mert egyszer el kell valahogy veszítened... (ezeket nem a kérdezőnek szántam)


És most jössz te kérdező :D

Én úgy voltam vele, hogy jó lenne egy szűz pasival elveszíteni, mert akkor mindig össze fog minket valami kötni, hogy "igen, ő volt nekem az a bizonyos első".. Az tök jó érzés lehet, hogy tudod hogy te avatod bele a dolgokba, és ő is téged, és egymásnak nyíltok ki először ilyen fokon..

Egyébként a barátom (akivel az első volt, és még most is a barátom:)) már volt egy lánnyal előttem, így egy kicsit sajnáltam, hogy nem én avathatom be (igaz hogy 0 tapasztalattal, de akkor is:D ).. Viszont így sem volt még olyan hú de nagy tapasztalata, és voltak dolgok, amiket velem próbált ki először. Az viszont így jobb volt az első szeretkezésben, hogy nem csak magára koncentrált, hanem az is fontos volt neki, hogy nekem jó legyen.. Szóval nem volt önző, hogy csak ő élvezze. Ezt azért írtam le mert hallottam másoktól, hogy az elsőnél a szűz fiúk hajlamosak csak magukra figyelni, de persze nem mindenkinél így van..

Na ennyi "röviden" :D

2010. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nielindi ***** válasza:

jah, bocsi. már egy ideje nem vagyok szüz.

nem kell kinlodni velem ;)

2010. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

19:56 köszi a választ

20:12 nem is fogok :D

2010. nov. 8. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ha mind a ketten szűzek.
2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy tapasztalt sráccal vesztettem el, de szerintem nem ez a lényeg. Ha szereted azt, akivel megtörténik, akkor mindenképpen szép lesz az a bizonyos első szex :) :)

19L

2010. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki lány azt az elvet követi, hogy "nekem bizony tapasztalt kell, más szóba se jöhet" az gondolkozzon el, hogyha minden lány ilyen lenne, már kihaltunk volna ! ;-)
2010. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!