Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk szeretik ha ők vehetik...

A fiúk szeretik ha ők vehetik el egy lány szüzességét vagy inkább a tapasztaltakat szeretik?

Figyelt kérdés
úgy néz ki,hogy összefogok jönni egy fiúval de még szűz vagyok és félek,hogy ha elmondom neki akkor nem akar majd tőlem semmit
2011. szept. 30. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És? Legalább kiderül, hogy mire is kellesz neki. Ha nemcsak egy strigula vagy, akkor nem fogja érdekelni, talán még örülni is fog.
2011. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
nekem csak egy szűz csajjal volt dolgom az életben, de nem kellene több. Ok, nem csak arra kellet, öt évig voltunk aztán együtt, de inkább többet ne...
2011. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó:miért?
2011. okt. 1. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az adott lánytól függ.


Viszont még nem találkoztam fajtámbelivel, aki visszautasított volna egy csajt, csak mert szűz. Ne görcsölj.

2011. okt. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha komoly a dolog mindkettőtök részéről, akkor semmi akadálya szerintem.

Viszont, ha neki "csak tetszel, és komolyabbat nem akar, akkor nem ő az ideális. Eddigi beszélgetések, tapasztalat alapján, a lányok részéről sokkal komolyabb kapcsolat alakul ki a szüzességüket elvevővel, mint akár gondoltál is volna... tehát, ha nem akarsz reménytelen kapcsolatot, akkor ne vele. ha viszont úgy tűnik, hogy ö az igazi, és normális, akkor a számára megtisztelő, és értékelni is fogja, hogy ő lehet az első

2011. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én még csak a barátnőmmel szeretkeztem, aki előtte szűz volt (ahogy én is), de, mivel Ő volt az első, a legszebb nap volt az életemben. Tehát, a szüzesség nem volt probléma.


Most, hogy sajnos már nem vagyunk együtt én szűz csajjal csak akkor feküdnék le, ha a barátnőm lenne az illető és komoly érzelmek fűznek hozzá. Egyszerűen nem tudnám elvenni seggrészegen egy csajnak a szüzességét úgy, hogy másnap már nem is emlékszünk egymásra.


Tehát röviden: szűz csajjal csak SZERETKEZNÉK, nem szűz csajjak meg már talán beleférne az egy éjszakás kaland is, de vele is inkább hosszú távra...


Szóval, az egész szituációfüggő...

2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%
egyéjszakás kaland hosszú távon? XD
2011. okt. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!