Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy a pasik...

Miért van az hogy a pasik 50%-a ha egy lány elvesziti a szüzességét le q**vázzák. Persze a fiuk azt csinálnak amit akarnak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
lécci válaszoljatok
2010. júl. 20. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mert a csajoknak van szűzhártyájuk, a fiúknak nincs XD
2010. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Két pasiból egy leqrvázott vagy mi a bajod? Merthogy ez nagyon nem általános, viszont te buta mód általánosítasz.
2010. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Kukitroll erősebb pinakoboldnál... Tudod, a rasszok
2010. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Na még egy vadfeminista. Soha senkit nem ku rváztak le azért mert elvesztette a szüzességét, maximum ha ezt 13-4 évesen tette egy nála 20évvel idősebb férfival.Ja meg akkor ha össze vissza b@szatja magát. Ez amit leírtál körülbelül annyira gyerekes mintha én azt mondom hogyha egy lány az óvodában autókkal játszik az normális, de ha egy fiú babázik, azt lebuz izzák meg pszichológushoz viszik. Na? Kvittek vagyunk?
2010. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

csak akkor kur.vázzák le, ha kb 13-14 éves. és ezt én meg is értem!

19L

2010. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én még akkor is lekurv@zlak, ha 15 évesen:)
2010. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én nem ribancozom le, ha velem veszíti el. :):):)
2010. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
17:37 hmhm itt valami elfojtott emléket vélek felfedezni a te esetedben :)
2010. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a szüzzeséghez semi köze amugy ha valaki normális lány nem fogják le ku.rvázni, max roszindulatbol, én normálisnak tartom magam és szüz is vagyok:D és volt hogy kaptam oan kedves megjegyzést hogy "te szüz ku.rva"hát egyenesen imádom még indokom is van miért töröm el az ál kapcsát ^^

16L

2010. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Elfojtott emlék? Ja...Volt egy srác óvodában, mindig barbizott aztán emlékszem az anyukák kibeszélték a gyereket a folyosón hogy biztos bu zi lesz belőle xD
2010. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!