Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok donteni. Mit tanacso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok donteni. Mit tanacsoltok? A baratom Olaszorszagba szeretne menni dolgozni engem is vinne de en nem tudom hogy akarok-e menni vele.

Figyelt kérdés
19 evesek vagyunk, 3 es fel eva vagyunk egyutt, nagyon szeressuk egymast. A baratom Olaszorszagba szeretne menni dolgozni juniusban es engem is vinne magaval. Valami rokonjainal lakna (nem kene szallast fizetni) es az lenne a dolga hogy almat szedjen vagy szilvat vagy meg metce a fat... ilyesmi aminek pont szezonja van. Ha en vele mennek ugyanezt kenne dolgozzam de en nem vagyok hozza szokva az ilyen fajta munkahoz, ugy hogy kimegyek vele es majd talalok valami munkat nem szeretnek menni. Nem akarom hogy o tarson el nah meg a rokonai. Ti mit tennetek a helyemben?
2011. máj. 4. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyi időre mentek?

mert h pl. csak nyárra akk egyértelmű h menj. nem olyan nehéz meló ez, külföldön jól fizetnek az ilyenért. utána ha hazajöttök akk meg lesz lówéd rendesen.

de ha oda akar költözni hát akk nemtom.

2011. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb. 3 honapra menne...
2011. máj. 4. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz ezzel a "majd találok munkát Olaszországban" dologgal. Csak akkor menjél, ha biztos vagy abban hogy normális emberekhez mész és el is tudnak szükség esetén látni, meg hazajönni. Informálódj! Olvasol újságot?
2011. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont azt mondtam hogy ugy nem mennek ki semmi estre sem hogy majd talalok munkat... a rokani meg hat nem igazan ismerem oket de a csaladjat ismerem es nem vagyok oda ertuk... de ez mar mas tema..
2011. máj. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!