Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok donteni. Mit tanacso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok donteni. Mit tanacsoltok? A baratom Olaszorszagba szeretne menni dolgozni engem is vinne de en nem tudom hogy akarok-e menni vele.

Figyelt kérdés
19 evesek vagyunk, 3 es fel eva vagyunk egyutt, nagyon szeressuk egymast. A baratom Olaszorszagba szeretne menni dolgozni juniusban es engem is vinne magaval. Valami rokonjainal lakna (nem kene szallast fizetni) es az lenne a dolga hogy almat szedjen vagy szilvat vagy meg metce a fat... ilyesmi aminek pont szezonja van. Ha en vele mennek ugyanezt kenne dolgozzam de en nem vagyok hozza szokva az ilyen fajta munkahoz, ugy hogy kimegyek vele es majd talalok valami munkat nem szeretnek menni. Nem akarom hogy o tarson el nah meg a rokonai. Ti mit tennetek a helyemben?
2011. máj. 2. 13:45
 1/7 Darcy01 ***** válasza:
Csak nyári munkáról van szó? Ha igen, vágj bele, jó kaland lesz.
2011. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen egyenlore nyari munka...
2011. máj. 2. 13:52
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs az ekezetekert :|
2011. máj. 2. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 nyár, akkor mindenképp. Tuti, hogy jó lesz :)
2011. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha egy nyárról van szó,menj el nyugodtan.De ha tudsz,addig is mindenképp gyűjts össze pénzt vészesetre!Netán,ha baj történne és haza kellene utaznod onnan Magyarországra,akkor tudjál hazautazni!

Fiatal vagy,merj belevágni,ha megbízol a párodban és a rokonaiban!

2011. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem nagyon van honnan gyűjtsek mert még iskolába járok, nem tudom nálatok mi a szokás de mi átszámolva 130 eurot gyűjtünk fejenként 12 végére (bankett, album, diploma, stb) Romániában élünk és itt nehéz lesz éretségi után munkát szerrezzek. Azt se tudom milyen egyetemre menjek... Nagyon határozatlan vagyok. :(
2011. máj. 2. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajjj:( sajnálom...nincs esetleg diákmunka?Esetleg megpályázhatnátok más országban is más munkát,nem feltétlenül idény gyümölcsszedős munkát,amíg kicsit helyrerázódtok mindketten anyagilag!
2011. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!