Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha az elsőnél nem véreztem -...

Ha az elsőnél nem véreztem - igaz, csak kétszer volt bennem, mert iszonyatosan fájt utána -, akkor ha elmegyek egy doktorhoz, látja, hogy voltam már fiúval?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést. nőgyógyászhoz.
2010. nov. 13. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,látni fogja,mert a szűzhártya szakadás nem feltétlenül jár vérzéssel. Egyébként meg a fájdalomról annyit,hogy a srác csinált rosszul valamit, nem volt elég előjáték stb.
2010. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előjátékkal nem volt semmi, nagyon jó volt, de először nem is fájt, csak azért éreztem, hogy mégis az első. Aztán hirtelen úgymond "kiszáradtam", pedig kívántam is Őt. Kissé féltem, lehet ez volt a baj.
2010. nov. 13. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
beparáztál, előfordul...
2010. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A tested őszintébben beszél, mint a szád, vagy a gondolataid:


Ha féltél valamitől, akkor az a szitu neked nemvolt 100%, tehát akkor NE menj/engedd tovább csak azért, hogy a fiú mit gondol rólad.

HA a srácnak TE kellesz, akkor nyilván el fogja fogadni. Ráadául, ha tényleg beindít a srác, és még kicsit lassít is a tempón (pl.:előjáték után nem rögtön mély aktus, hanem szépen centiről-centire, percekig csak a bejáratnál "kopogtatgat" finoman, aztán vissza ki, és lassan be-lassan ki- vagy kilenc kicsi mozgás után egy mélyebb stb)


akkor le se tudna magáról rázni, mert TE lennél az, aki önkívületben másznád meg és követelnéd, hogy még többet adjon magából neked!

De gondolom ő sem egy gyakorlott és szexuálisan "továbbképzett" pasi.

Lányok értsétek meg, az érzelmi kötelék nem az egyedüli biztos feltétele a boldog szexualitásnak, a valódi testi önismeret elképesztően fontos.


Egyébként a nődokit nem érdekli, hogy szűz vagy-e még! És egyébként meg mit számít,hogy mit gondol az orvos, akit egy évben kétszer látsz (jó esetben)?


Kárpáti Tímea országos csoportos és egyéni Kriston Intim Torna tréner és előadó

2010. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sőt egy tapasztaltabb nőgyógyász még azt is látja körülbelül mennyit szexeltél az elmúlt időben, nem hogy azt, hogy szűz vagy-e.

Nem fogja elmondani anyukádnak, de ha például 12 éves vagy akkor megdorgálhat.

2010. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!