Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan szerelmes vagyok egy olyan fiúba aki most jött a giminkbe. Mit tudok csinálni hogy ne fájjon ennyire? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnap pillantottam meg először a suliban majd ma a buszon végig őt néztem. Rendkívül szép és én szerelmes vagyok belé. Lehet hogy a lányokat szereti de hogy tudnék a köezlébe kerülni, esetleg párkapcsolatot kialakítani vele?

Ya és a szerelemnek ezt a fojtogató érzését hogy tudnám enyhíteni????


2011. szept. 2. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Tudod! Aspirin!
2011. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
OMG
2011. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
na menj a pi**ába..
2011. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%

17/f ?


ha nem tolsz 0-24be csetet angolul és nem 17 female akar lenni akkor ajánlom az első válaszolót


am FAKE

2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Elegem van az értelmetlen, semmitmondó kommentekből.

Aki tud intelligens választ adni csak és csak azí írjon!!!

2011. szept. 2. 22:11
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom mindezt divatból írtad, mert aki fiú és a lányokat szereti az régimódi őskövület.
2011. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
pár év mulva rájössz hogy ez olyan "szerelem" amin 2 órán belül túlvagy ha pl meglátod egy csajjal smárolni.. ez nem szerelem,higyj nekem. ahhoz ismerned kéne. tetszik és ennyi.nekem már minimum 20 ilyenem volt
2011. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Amit az ocsmánykodóknak küldtél, az egy fiú és egy lány szerelméről szól. Nem b*zikról.
2011. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
ya és akik a a 9milimétereset ajánlották azoknak üzenném hogy nem tehetek arról hogy a fiúkat szeretem. Tudományosan bebizonyították hogy a melegség biológiai eredetű nem holmi divat. Ilyen kommentek után inkább azon csodálkoznák kiaz az ember akidivatból kitalálná hogy meleg. De teljesen fölösleges ilyeneket írnom ennyi antiszociális személyiségzavarosnak
2011. szept. 2. 22:39
 10/26 anonim válasza:
89%
Na fogjátok be!!! Ez az oldal nem azért van hogyha vmit nem mersz megkérdezni itt megkérdezheted????? Undorítóak az ilyenek kik kitaszítják a társaságból a melegeket és a lezbiket!! Ha a férfiakhoz vonzódik attól még lehet egy nő szerelme! a Másik meg mindenkinek vannak hibái!!! Szeresse azt akit akar!!
2011. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!