Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 (nemsokára 15) évesen...

14 (nemsokára 15) évesen (lány) lefeküdt valaki valakivel (16/f) azért mert iszonyatosan szerették egymást. Szerintetek?

Figyelt kérdés
csak apró rövid vélemény is elég lesz, egy kis mellék infó: annyira szeretik egymást amennyire elképzelni se birjátok szerintem.
2011. jún. 27. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egészségedre. Szerintem.
2011. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is lefeküdt vele.


De egyébként szerintem el tudom képzelni. És egészségükre. Csak védekezzenek, és ne bánják meg majd később.

2011. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem ugy értettem... :D ugyértettem hogy tudom hogy lefeküdtek. szerintetek ribanc a csaj ettől vagy nem?
2011. jún. 27. 01:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem vagy ribanc, mert lefekszel a barátoddal, akibe szerelmes vagy :D De szerintem még fiatalok vagytok ehhez..de ez más kérdés...
2011. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy osztálytársnőm tizennégy volt, amikor lefeküdt a barátjával, aki akkor tizenöt volt. Azt mondta, hogy elítélhetik őt ezért, de ő volt ott, ő így döntött és nem bánta meg. Ha meg később úgy érzi, mégis megbánta, hogy vele volt az első, akkor pedig így járt. Ez az ő döntése volt, lesz még egy pár, amire nem lesz büszke, és majd kiderül, hogy ez azok közé tartozik-e.


Szerintem így kell belegondolnod. Ha úgy érzed, hogy te így boldog vagy és nem akarod visszaforgatni egyetlenegy pillanatát sem, akkor miért lennél ribanc? :) Te döntöd el, hogy kivel fekszel le, hogyan és mikor, ebben csak a partner dönt még, senki más. Így nincs is köze hozzá senkinek. Ha nem szégyelled, akkor semmi probléma nincs itt. Remélem boldogok lesztek még jóideig.


L17

2011. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1:22-nek fiatalság bolondság :) egyébként mindenkinek köszönöm a választ sokat segitetek :)
2011. jún. 27. 01:44
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

:D nyugi szerintem mindenki el tudja képzelni, milyen 14 évesen szerelmesnek lenni :D

amúgy én konkrétan lesz*rom, szerintem fiatal vagy még ehhez, de a te életedről van szó. Anyád helyében felpofoználak, aztán annyi.

amúgy r*banc nem vagy ettől, csak egy naiv, tartás nélküli liba.

2011. jún. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Aki azzal fekszik le, akit szeret, az nem ribanc. Egészségére ^^

Aki sok emberrel lefekszik, vagy 1-gyel is, de nem szereti, az ribanc.

Aki pénzt kér érte, az k*rva.

2011. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

"fiatalság bolondság" Ezt írod, kedves kérdező! Nos, ez nem bolondság kérdése, mert ez inkább fiatalság baromság.

Engem spec. nem érdekel, mit csinálsz 14 évesen,és a szexhez sem vagy érett; de amúgy persze tudom, itt minden tizennégy éves az.

Mégis milyen választ vársz? Hogy ügyes, okos, rendes kislány vagy, aki nem ribanc, mert szinte gyerekként széttette a lábát? Vagy provokálod a jó népet, és arra vársz, amíg azt nem mondja valaki, hogy nem volt helyes? A te életed, a te döntésed, semelyikünk életét nem befolyásolja. Amúgy akkor leszel elég érett rá, ha már nem teszel fel ilyen dedós kérdéseket, a GYK-n, hogy mi a többiek véleménye arról, hogy szűztelenítve lettél.

Hidd el, el tudjuk képzelni, hogy milyen iszonyatosan szeretni valakit! 14 évesen mindenki iszonyatosan szerelmes, de olyannyira, amilyet még senki sem érzett rajtuk kívül. Ez nem gúny, csak a realitás, kislány.


Akkor én is felteszek egy kérdést. "Közel 19 évesen vesztettem el a szüzességemet, egy hónap után. Szerintetek?"

Érzed, milyen nevetséges már maga a kérdés? Ki nem tojja le mások véleményét?

(Tény, hogy ez több, mint tíz éve volt. :-D )

2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!