Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiú k ha szűz lánnyal vagytok...

Fiú k ha szűz lánnyal vagytok de Ő már előtte felnyúlt vagy feldugott magának valamit azt ti érzitek észreveszitek?

Figyelt kérdés
Csak mert már nem tudom hanyadszor olvasom hogy szű vagyook és mit dugjak fel XD meg ilyenek....
2010. nov. 16. 18:05
 1/4 anonim válasza:
55%

meg ilyenek...

Te is hülye vagy. Sajnos ez a reális itthon. Viszont az is lehet, hogy szimplán 10 éves vagy.

2010. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye de nézz körül hogy miket kérdezgetnek a 12-13 éves kislányok:DDDD
2010. nov. 16. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha feldugja magának és aztán ott hagyja azt tutira észreveszi bárki aki arra jár...

Amúgy nem hiszem, elég tapasztaltnak kell lenni ahhoz, hogy érezd azt a kis keresztmetszet különbséget, bár ki tudja a vélemények szerintem itt is elég megosztottak.

Szerintem nem feltétlen attól szűz valaki, hogy megvan -e neki a hártyája van nincs...

Ez most csak egy hirtelen jött példa.:

Vannak olyan sportolók akiknek a szűzhártyájuk az egyik gyakorlat közben szakad át.. Ők nem voltak még fiúval, nem dugtak fel maguknak semmit és még sincs már hártyájuk...

Akkor ők már nem számítanak ártatlannak ??

2010. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt nem veszed észre. amugy azt hallotam hogy a tampon is átszakitja. bár én nem tudom mi igaz belöle
2010. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!