Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még? (bővebben...

Szűz vagyok még? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A kérdés alapján sokan azt gondolják, hogy ez egy újabb 15 éves kislány butus kérdése. Nem az... Tisztában vagyok a szüzesség fogalmával.

Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, de nem tudom, hogy mit mondjak , ha megkérdezi, hogy szűz vagyok-e még...

A helyzet a következő:

A volt barátommal "játszottunk" néhányszor, olyat, hogy max. 3-4 centi volt bennem és csak rövid ideig. Tehát ebből következően tudom , hogy nem vagyok szűz, de ha a dokinak azt mondom, hogy nem vagyok szűz, akkor ő egyértelműnek veszi, hogy élek szexuális életet, és már volt (igazi) aktusom is, ha pedig azt mondom, hogy szűz vagyok, az meg nem igaz, meg akkor (szerintem) nem is fog rendesen megvizsgálni.

Szerintetek mit mondjak neki?

L/17


2011. nov. 1. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
a vizsgálat szempontjábol miért lényeg az hogy mennyire élsz szexuális életet?nem értem. ö rákszürést csinál ha azért mész nem pedig közvélemény kutatást a nemi életedröl.
2011. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy butuska 17 éves kislány kérdése...:)
2011. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

A helyes válasz a nőgyógyász kérdésére: "Nem vagyok szűz, de jelenleg nem élek szexuális életet."

Nem olyan nehéz ám egy mondatban pontosan megfogalmazni a dolgot. :-D


Pedro

2011. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmész, megmondod, hogy nem vagy szűz, és hogy jelenleg nem élsz szexuális életet. Ennyi. :]
2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nos, az én emlékeim szerint nem kérdezte meg a nőgyógyász, hogy szűz vagyok-e. azt talán, hogy aktív vagyok-e szexuálisan, erre a helyes válasz a te szempontodból, hogy most nem.
2011. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és már miért ne vizsgálna meg rendesen? annak a vizsgálatnak köze nincs a szüzességedhez, vagy egyáltalán, hogy élsz -e nemi életet.
2011. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha valaki szűz, akkor a nőgyógyász másféle műszert használ a vizsgálathoz, mintha valaki már nem szűz. am egyszerűen megmondod neki, h nem vagy szűz, de jelenleg nem élsz nemi életet. el van intézve:D
2011. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tőlem megkérdezte a doki. 22évesen elmentem nőgyógyászhoz, mert a barátnőm, aki rendszeresen élt nemi életet, rávett, hogy ár el kellene mennem rákszűrésre. El is mentem. Ot a doki megkérdezte szűz vagyok-e. Válaszom:igen. Erre Ő, hogy akkor nem vizsgálhat meg. Csak akkor menjek hozzá, ha van barátom, menjek haza, feküdjek le vele, s azt követően jöjjek vissza. Bár én ezt egyből nem tettem meg. Volt egy kapcsolatom, de jó félévet vártam, s azt követően feküdtünk le. De itt a lényeg azon van, hogy tőlem igen is megkérdezte. 28/l. Pár hónapos kisbaba anyukája.
2011. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, hülye volt a nőgyógyászod. és ha mondjuk 30 éves korodig nem fekszel le senkivel, akkor az ember nem mehet rákszűrésre, vagy akármilyen vizsgálatra? micsoda marhaság már ez? szűz lánynak nem lehet panasza?
2011. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!