Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok, hülyeséget...

Mit gondoltok, hülyeséget csinálok? Vagy aki mer az nyer? (PLS)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és szűz. Szeretnék már lefeküdni valakivel, de nem mindenáron természetesen. Nincsen barátom. Viszont van egy fiú , osztálytársam, és hozzá nagyon vonzódom, szívesen lefeküdnék vele, bármikor. ( Ha ő most nem tetszene, egyáltalán nem érdekelne ez a szüzesség elvesztés dolog) Csakhogy én nem szeretnék járni vele (és nyilván ő sem velem) szerintetek hülyeség lenne rákérdezni, hogy mit szólna hozzá? Egyáltalán...erről az egészről mi a véleményetek?
2010. nov. 20. 10:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem szeretnél vele járni?
2010. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen okés a dolog, HA a fiú olyan, hogy normálisan tud kezelni egy ilyet.
2010. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülyeség...kétségbe vagy esve, hogy még szűz vagy, vagy mi?mert ráérsz.
2010. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek lefeküdni vele, ha nem jártok? Őszintén, van értelme? Nyilván te is kételkedsz, különben nem kérdeznéd. Szóval szerintem azt csinálsz, amit akarsz, de ha utána úgy érzed, mégse kellett volna megtenned, azon azért ne csodálkozz.
2010. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Aki mer az nyer...vagy nem...
2010. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
26%
Majd elveszem én! xD amúgy meg semmi értelme elkapkodni a dolgot, majd bánni fogod.
2010. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis felajánlod magad. Nem hülyeség ez, csak erre van egy szakmanév... Bár ők legalább pénzt kapnak érte, te meg ingyen is megteszed ugyanazt. DE a srácnak legalább lesz mit mesélni az osztályban szünetekben...
2010. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Mellesleg te nem színtisztán a fiút kívánod, hanem a szexet és ezen keresztül a fiút. Ne az itt a probléma.
2010. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
HA megteszed ne csodálkozz ha az egész suli ri@ncnak fog hívni.
2010. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Írtam, hogyha ő nem tetszene, ez a kérdés nem foglalkoztatna, egyébként vannak ennél jóval komolyabb gondjaim is..ha már itt tartunk.. :S de mindegy.

A kérdést azért tettem fel (habár én tényleg nagyon vágyom rá) nem tudom ő mit szólna hozzá, mivel én nem vagyok első ránézésre (másodikra sem) ilyen fajta lány. Járni nem szeretnék vele, mivel egyrészt mert osztálytársak vagyunk, másrészt meg tudom, hogy ő sem szeretné. A kérdésem lényege tehát az, hogy bemerjem-e vállalni, hogy megkérdezem, és esetleg nemet mond.. utána még 2 év vele egy osztályba...elég égő lenne..csak ez tart vissza. :S

2010. nov. 20. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!