Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok, hülyeséget...

Mit gondoltok, hülyeséget követnék ezzel el, ha megtartanám?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.A barátommal együtt vagyok már másfél éve,ebből több mint fél éve mondhatjuk együtt élünk hiszen ittragadt nálunk :)

Most pedig benne van a pakliban h terhes vagyok tőle.A véleményetekre lennék kíváncsi,ti mit gondolnátok ha ismernétek és megszülném?Egyeltalán szerintetek nagy hülyeség lenne?


2009. jún. 5. 07:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Én azt gondolnám,hogy végre 1 tizenéves lány,aki képes vállalni a felelösséget a tetteiért. Nem néznélek hülyének,sőt,ha ismernélek,valószínű,hogy büszke lennék rád,h fel mered vállalni a babád,és nem veteted el. Ha babás vagy,és megtartod,akkor sok siket kívánok!


30 hetes pocis

2009. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt ne tőlünk kérdezd, mert mindenki más véleményen van. Én nem vetetném el, mert egy életről van szó. Más lehet azt mondja vetesd el mert fiatal vagy, előtted az élet, stb. Te mit szeretnél? A barátod mit szeretne? A szülők mit szólnak? Egy kisbaba nem játékszer. 24órából 25-öt igényel. Ha bulizni mennél nem rakhatod félre, mint egy játékot. Gondold/ gondoljátok át mert itt egy élő, kis emberről van szó.
2009. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Ja! És valóban sok sikert és boldog babavárást! :)

2.válaszoló

2009. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A bulizással nem igazán van gond.Legutóbb szilveszterkor voltam bulizni discóban. :)Nekem a bulizás az egy séta,egy éjszakai strand,egy pizzázás meg ilyenek.Persze tisztában vagyok vele h ha ki akarok mozdulni akkor nem rakhatom csak úgy le.Viszont úgy gondolom h ha hébe hóba egy kis magányra vágyom párommal azért néha mamánál tatánál ott lehet pár órára hagyni,nem?Anyum szerintem ki lenne akadva mint a kakukkos óra,de idővel úgyis elfogadná.Párom anyuja szerintem nem fogadná rosszu.A párom pedig tanácstalan...szeretné is meg nem is.Inkább azért mert saját lakás nincs még.Ő 26 éves lesz idén,eléggé benne lenne ebbe a gyermek témában már.
2009. jún. 5. 08:08
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Ő már egy megfogant kis élet, a Tiéd! És nyugodtan lehet kikapcsolódni majd Mellette. Kisfiam pár hós volt amikor elmentünk 4 napra a férjemmel wellnessezni. Nagyszülők meg boldogok voltak! Sok boldogságot!
2009. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy kis élet már!

Én erre akkor jöttem rá igazán, amikor pár hetesen láttam az ultrahangon, hogy ott dobog a kis szíve!!! Hihetetlen élmény volt!


Belőletek van! A tiétek! :)

Beszéljétek át a pároddal, hogy hogyan tovább! SZerintem fontos, hogy közözsen vállaljátok, gondoljátok át azt, amik következnek!

De én nagyon amellett vagyok, hogy őrizd meg, tartsd meg, becsüld ezt a kis életet!


egy 32 hetes

2009. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon rendes tőled,hogy nem abortuszra szaladsz!Szerintem is tartsd meg a babát,főleg ha van,aki segit neked!Azért mert van egy baba nem jelenti azt,hogy otthon kell ülni a 4 fal között!Gratulálok nektek és nagyon sok boldogságot kivánok!:)

2009. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

HA megtartanád sem néznélek le. De valóban azt gondolom, hogy ehhez nagyon fiatal vagy.

1. Ahogy látom, ha másfél éve vagytok együtt, akkor ő lehet az első párod

2. az hogy ott ragadt nálatok, teljesen más, mintha együtt élnétek 2en (akkor jön ki igazán, hogy tudtok e együtt élni)Te vezeted a háztartást most vagy csak besegítesz? Gondolom Anyud vezeti. (Főzni, mosni takarítani, gyereket nevelni, mellette tanulni esetleg dolgozni... még sokkal idősebben is néha az ember bugyra tele vele)

3. hogy 17 évesen nálad a buli ebből áll szerintem tök jó ( a java csak ezután jönne, mert sokszor elborzasztanak a 15-16 éves csajok a diszkóban, nem oda valók)

4. Nem tudom hogy állsz a sulikkal. Hidd el gyerek mellett nagyon kínkeservesen lehet csak tanulni

5. én 25 éves vagyok, mi is másfél éve élünk együtt a párommal (albérletben)és most kezdünk építkezni, terhes vagyok, megtartottam. Így is sokat filóztam rajta, de úgy voltam vele, hogy 25 évesen már nem vetetek el egy kis életet, csak mert 1 évvel később jobb lett volna. Azt mondtam, ha 17 lennék biztosan nem gondolkodtam volna. Akkor még előttem volt érettségi, egyetem... S olyan hasonló kapcsolatban lehettem a párommal, mint most Ti. 16 voltam mikor megismerkedtünk Ő 24, nálunk ragadt, majd 7 év után szakítottunk, mert teljesen más irányba irányított minket az élet. Neki is máshol volt jövője és nekem is. Nálatok is kb ekkora a korkülönbség, gondolom Ő már dolgozik, s ha nem szeretnéd magad teljesen alárendelni neki és az esetlges álmaidat feladni, akkor jól át kell gondolnod ezt a baba témát.

De ez a Ti döntésetek. Hidd el a következő években így is nagyon sok minden fog változni az életedben és időd is bőven lesz még babát vállalni.

Hát csak kitartást és jó döntést kívánok nektek! Ha tudod már hogy döntöttetek, kérlek írd meg!

2009. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom ezt csak ő és csak én érezzük hogy ez a kapcsolat hová halad!Bizonyára meglepődtök de nekem nem az első kapcsolatom és neki sem!Az együtt élésről meg csak annyit h tényleg nem közös házban vagyunk,hiszen anyum is itt van.DE vmilyen szinten azért kitapasztaljuk egymás rossz és jó szokásait,sőt tudjuk is és elfogadtuk egymást...
2009. jún. 5. 09:03
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia! 19 évemet töltöttem mikor teherbe estem, most 5 hós a picim, augusztusban esküvő, és semmit nem bántam meg.

nem az életkorod számít ha felnőttként és felelősségteljesen tudsz gondolkodni. A világ legnagyobb boldogsága egy Kisbaba.

akárhogy is döntesz, csak azt tartsd szem előtt h pár év múlva ne bánd meg ( nem rábeszélni akarlak h tartsd meg)

Sok sikert nektek:))

2009. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!