Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az orvos végezhetett volna...

Az orvos végezhetett volna vizsgálatot, ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég befeküdtem a kórházba egy kivizsgálásra, ahol elküldtek nőgyógyászhoz is. Lesétáltam a szobámból,jött a nővér, mondtam, hogy menstruálok és még szűz vagyok. Erre mondta, hogy semmi baj, vetkőzzek le és menjek be a vizsgálóba. Aztán az orvos megvizsgált. Kicsit égő és fájdalmas érzés volt kb. 1óráig. És a vérzésem is több volt. Lehet, hogy már nem vagyok szűz? Jövőhéten is megyek, mert szeretnék felíratni fogamzásgátlót. Akkor is meg fog vizsgálni?
2010. nov. 21. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha még nem voltál fiúval, akkor szűz vagy...
2010. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát. A szűzhártyád feltehetően még ép. Az több vérzéssel és fájdalommal járt volna. Viszont örülj, hogy nem vette komolyan a dolgát az orvos, mert a szüzeket szokás a végbélen keresztül vizsgálni, és az SOKKAL kellemetlenebb tud lenni :S
2010. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Addig szűz vagy, amíg pénisz nem járt benned. :)

Jövő héten már nem valószínű, hogy meg fog vizsgálni.

2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, persze, ezt én is tudom. Csak pár napja az első szexnél semmi fájdalom nem volt. Ezért gondoltam erre.:D
2010. nov. 21. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy már nem vagyok szűz?"

"pár napja az első szexnél"


Ezek szerint már nem vagy szűz...

2010. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 199303 ***** válasza:
100%
már 100% h nem vagy szüz ha az elsö szex megvolt:D
2010. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

istenem,most akkor mivan? szűz vagy vagy nem?

mert amúgy ha szűz vagy akkor nem az h nem szabadna téged megvizsgálni,hanem nem tudna,mivel még ott a szűzhártyád...

2010. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!