Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az orvos azt fogja mondani,...

Az orvos azt fogja mondani, hogy nem szűz? Lent.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel négy hónapja vagyok együtt. Februárba jött meg neki elsőnek, megjött kb. háromszor aztán nem. Már meg kellett volna jönnie az e havinak öt napja de még nem jött meg. Az anyja elviszi nőgyógyászhoz. Megujjaztam. És szerinte bevérzett. Akkor ebből most azt fogják leszűrni az orvosok hogy nem szűz? Nem feküdtem le vele, és mással se feküdt le még. bocsi ha értelmetlen, de ideges vagyok, attól félek, hogy ha az ujjazás nyoma ott marad azt hiszik megkefélték..
2010. jún. 23. 21:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
hát ha kiszakadt a szűzhártyája ak kkezdj félni de ez attól is lehet h elsőnek ujajzták meg de ujjazáéstól nem kéne kiszakadnia
2010. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
A szűzhártyája kiszakadhatott. De az orvos nem hiszem hogy ezt elmondhatná az anyukának, meg amúgyis pl sporttól is kiszakadhat. Meg neki még rendszertelen ha csak nemrég jött meg először.
2010. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. istenem. ha azt mondja az orvos hogy nem száz hogy bizonyítom be hogy még nem feküdtünk le... :S
2010. jún. 23. 21:24
 4/34 anonim válasza:
Ujjazástól kiszakadhat, sőt sok mindentől kiszakadhat de akkor veszti el a szüzességét ha a pénisz hatolt be. Nem az számít hogy kiszakadt-e vagy nem.
2010. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
21:25 vagyok. Azt ki tudják deríteni az orvosok ha esetleg komolyabbra fordul az ügy. Ne aggódj ezt nem verhetik rád sehogy hogy megb@sztad.
2010. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ez oké. de az anyja csak arra fog gyanakodni három hónap menszesz kimaradás után és szűzhárty aátszakadás után hogy lefeküdtünk.
2010. jún. 23. 21:27
 7/34 anonim válasza:
De az orvosok meg tudják állapítani hogy mitől szakadt ki. Az anyja véleménye 1 dolog az orvosok ezt 20 perc alatt kiszűrik
2010. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nem csak az érdekel hogy rámverik a balhét. hanem ha az anyja nem hiszi el hogy nem feküdtünk le eltilt minket meg minden.:S
2010. jún. 23. 21:28
 9/34 anonim ***** válasza:
nyaltál volna inkább!
2010. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Hát ez egy másik téma. De a lényeg hogy azt nem tudja rádverni az anyja hogy nem csak ujjazás volt...
2010. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!