Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire kell odafigyelnie egy...

Mire kell odafigyelnie egy szűz pasinak szeretkezés közben, és esetleg hogy lehet "jobb teljesítményt" elérni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a téma, már 18 elmúltam, és még szűz vagyok, és nem akarom hogy később amiatt legyenek bajaim párkapcsolatokban, mert még kezdő vagyok.
2009. jan. 13. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz majd, mert lelankadsz és nem fog menni a szex. A párod legyen megértő.
2009. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányra.


De tényleg, semmi másra, ez minden. Csak figyeld meg, mi jó neki, és mi nem. Ami jó, azt csináld, ami nem, azt ne.


Lehet, hogy evidensnek hangzik, de ez a veleje az egésznek.


És ha még megdobod azzal is, hogy őt helyezed az előtérbe (tehát addig te el nem mész, amíg őt is legalább egyszer meg nem örvendeztetted), akkor már imádni fog. :)

2009. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerezz tapasztalatot. És olvasd el kama sutrat. Abban sok érdekes dolog van, de még az sem varázsszer.
2009. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Hali!Szerintem sem jó a para, és lehet hogy furcsán hangzik, de ne akarj elsőre a legjobb lenni.Mond a lánynak, hogy annyira bejön neked hogy tiszta zavarban vagy, egy kicsit segítsen neked.Ha pedig elsőre nem tökéletes lesz az akció, nem baj.ISMÉTLÉS A TUDÁS ATYJA! :)
2009. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!