Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől lesz jobb a szeretkezés,...

Mitől lesz jobb a szeretkezés, mint a petting?

Figyelt kérdés

Előre megkérek mindenkit, az undok, bunkó válaszokat mellőzzétek!!!! Nem vagyok se primitív, se fogyatékos, mégcsak tini se, egyszerűen csak tudatlan vagyok, de ez meg érthető és pont azért írtam a kérdést, hogy ne legyek tudatlan. Azért nem vesztettem el eddig a szüzességem, mert olyannal akartam, akit szeretek.


Szóval, készülünk az első szeretkezésre, én is szűz vagyok és a barátnőm is. A petting elképesztően jó, óriásiakat élvezünk. De nehéz elképzelni, hogyan lesz a szeretkezés legalább ilyen jó. Mert gondolom onnantól mindenki áttér a szeretkezésre és a pettinget elhagyja, nem? Próbáltam már óvszert húzni a farkamra, de sokat nem érzek, kevésbé vagyok merev és csak sokára élvezek el. Barátnőmnek meg fáj, szűk ha ujjazom. Hogy lesz ennek akkora varázsa, hogy jobb legyen a pettingnél?


22F


2011. aug. 21. 11:53
 1/3 x) ***** válasza:
100%
Hát ezt most hogy magyarázzam el... egyszerűen csak jobb (szerintem) de kinek mi tetszik, ki mit élvez. Amúgy attól hogy szexeltek még nem kell a pettinget elhagyni. A petting tulajdonképpen előjáték a szex előtt, hogy kellően felizguljatok. :)
2011. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha én eldurranok pettingnél, akkor ott rögtön tuti nem lesz szex.
2011. aug. 21. 12:02
 3/3 T.T.Z. ***** válasza:

Helló


A petting egyenlő előjáték:) mint ahogy már írta is előttem lévő. Ha eldurransz hát töltési idő alatt kényeztesd te a párodat. Ha fáj neki ha ujjazod akkor még nem izgult fel eléggé hozzá. Gumiból van sokféle nekem igencsak válogatni kellet mire megtaláltam azt amelyik jó. sajnos a legtöbb olyan mint amit te is leírtál de hát ez van. De ugyanolyan jó sosem lesz gumival mint nélküle (zokniban lábat mosni)


Sokkal jobb szeretkezni mint pettingelni egyszerűen azért mert a farkadat egyszerre sokkal több inger éri mint kézimunkánál vagy orálnál.

Üdv 36/f

2011. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!