Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol találhatnék milyen név...

Hol találhatnék milyen név alatt 3-3,5 péniszre condom? (lehetőleg szeretném ha egy drogériában megtudom venni.14/F

Figyelt kérdés

Mellesleg kérnem a normális válaszokat...és megelőzlek titeket nem gyereknek való a szex...eztis pls. ha van megoldás a problémámra kérlek segítsetek.

Nem tudtok-e olyan óvszert ami kisebb mindt a durex eddig vettem már 2x is ilyen noname-t a 100ft-osba. Az nekem elég nagy volt és elvette a kedvem. De most a barátnőmmel lehet hogy megtörténne a dolog. Hol találhatnék milyen név alatt 3-3,5 péniszre condom? .14/F

Sosem értem a durexen hogy 56. aztse a lifestylson hogy 53-54?persze értem méretek de hogy vannak számolva? a kérdéshez túl soknak bizonyult.


2010. nov. 23. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
uh :D
2010. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3-3,5 péniszre condom????

3 mi? darab? méter? kiló?

Persze sejtem hogy centi vagy inch. De persze ez ont nem elég...


Jah és tudom, hogy neked kurv*ra nem számít, de 14 évesen ne... Főleg ennyi ésszel...


20/F

2010. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem 3,5 cm átmérőre..bocs.:S
2010. nov. 23. 07:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mérted meg az átmérőjét? O.O Átszúrtál rajta egy vonalzót? Szépen mérd le a kerületét egy madzaggal, és onnantól már egyszerűbb lesz a keresés, mert a gumikra is azt írják rá :)
2010. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

olyasmivel még nem próbálkoztál, hogy odamentél egy eladóhoz és megkérdezted tőle? persze. égő. de valamelyik biztosan tud segíteni nem gondolod?


ha meg ezt nem merted megcsinálni, akkor addig ne b.ssz addig amíg a legkisebb gumi rajta nem marad a farkadon...

2010. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
okostojás, a gumira átmérő van írva, nem kerület. Gondolkozz már ember!!! 56 mm kerületnek az mekkora lenne már????
2010. nov. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keresd fel a Rosmann üzletek egyikét, és ott keresd azt az óvszert, aminek a márkája Preventio. Ez elvileg passzol a méretedhez.
2010. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!