Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves vagyok és ovszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és ovszert szeretnék venni pl: egy drogériában vagy boltban. Kiröhögne az eladó ha kérnék. (már mint a koromra tekintettel? )

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem. 0,5% hogy kiröhög. max megnéz, hogy tényleg fiatal vagy, de legalább megnyugtatja hogy védekezel. amúgy az eladónak semmi köze ehhez, nem kell félni az óvszervásárlásnál. de azért én inkább azt ajánlom, hogy boltban vedd, a drogériáknak olyan riasztó hangulatuk van :D
2008. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én 14 voltam amikor először vettem egy csomag rágóval együtt XD na ezt a kettőt ne párosítsd mer a nő elmosolygott mikor meglátta a rágót meg a gumit együtt bár vissza gondolva tényleg az volt de jobb nem jutott eszembe. egyébként meg nem röhög ki miért tenné az a "dolga" hogy eladja neked azt fel is út le is út. de ha jót akarsz ne ott vedd meg ahol anyád is mindennap jár és tudják hogy ki vagy mert abból még félreértések is lehetnek


én egy doboz sörrel jártam úgy hogy az itteni kisboltban de ez egy másik történet


amúgy fiú vagy lány vagy?

2008. nov. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Te kiröhögnéd magad? NEM.

Na akkor? Mivan, a suliban nem tanitják a lgoikus gondolkodást?

2008. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog kiröhögni, legalábbis én nem tenném, a fő, hogy védekezel. Ez az elsődleges, és nem az, hogy mások mit gondolnak.

Petranova

2008. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha kiröhög véletlen, akkor mivan? Biztos irigy rád... neked legalább van szexuális életed. Tanuld meg, hogy az idiótákkal soha nem foglalkozunk. 24/F
2008. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
ehh nyugi ne aggodj ! első ovszervásárlós élményem : pont ott volt a pasim anyuja is és mikor odamentem h vásároljak azt mondta adjam oda a kosarat majd ő füzet egybe ( siettünk mert zárt a bolt ) mondom h nem kell az a pár perc nem számit de hiába.. a kosaramba meg ott volt egy ruzzsal együtt ) nem szólt semmit .. de nagyon ciki volt ...
2008. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem fog kinevetni senki ha van 1 csöpp esze az illetőnek.

Ha mégis akkor meg csak az bizonyosodik be ,hogy te 15 évesen értelmesebb vagy mint ő huszon-harminc évesen.

Vigyázz magadra és a kedvesedre is:-)

Minden jót nektek.

Kriszti

2008. nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D Úgy az igazi hogyha egy ovszert meg tejszinhabot kersz:D Na akkor megmosolyognak:D
2011. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!