Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelykúp/krém drogériában is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelykúp/krém drogériában is kapható, vagy csak gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát ajánlotok? Mennyi az ára? (Egyébként csak kiegészítésnek szeretném a gumi mellé....)
2008. dec. 27. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy csak gyógyszertárban kapható. A www.pirulapatika.hu -n körülnézhetsz,ott fenn vannak az árak is (de gyógyszertáranként változó!) Állítólag a Pharmatex egy elég megbízható márka, már ha leírásnak megfelelően használják.
2008. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álítólag kapható, de hogy őszinte legyek én még sosem láttam, lehet csak azért mert nem kerestem. Körül kell nézni az óvszerek és terhességi tesztek környékén. Gyógyszertárban kapható az tuti. Patentex oval az egyik, a másik azt hiszem Pharmatex, sokan az előbbire esküdnek, de mindkettőre tudnék pro és kontra érveket hozni, tehát szerintem próbáld ki aztán amelyik jobban bejön. Patentex árát tudom, a 6 db-os kiszerelés kb 1200 ft. :)
2008. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gumi mellé nem kell,amugy meg kellemetlen az egész procedura,megnézni eltelt e x idő az aktus előtt,folyik ki..én lebeszélnélek rola,egyébként patikában kapható:)
2008. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pharmatex hüvelykúpot használok,gyógyszertárban van csak!Amúgy az elöttem válaszolónak üzenem,hogy a hüvelytampon 24 órás vdelmet nyújt,és a felhelyezése után nem kell várni!:)Ja! a kúp 2000 pár száz Ft!
2008. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike... Szóval szerintetek túlzott elővigyázatosság?
2008. dec. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!