Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm (18/L) már nem...

A barátnőm (18/L) már nem szűz, én (17/F) viszont még igen. Egyszer gondolom meg fog történni a szex is, csak azt nem tudom hogy bízzam rá magam (mivel már tapasztaltabb), vagy "irányítsak" én?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk együtt. Nem akartam elsietni a dolgot, ezt meg is értette, meg nem nagyon erőltette. Igaz, más módon már szereztünk örömet egymásnak, szóval nem azt mondom, hogy nem tudok semmit a szexről, de a lényegi rész még senkivel nem történt meg. Nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb döntés: Ha azt várom hogy ő kezdeményezzen az elég hülyén nézne ki, mert szerintem nem a lánynak kellene. Ha én akarok "irányítani", akkor meg lehet hogy elbénázom, még akkor is ha van már némi ismeretem. Nyilván nem ezen fog múlni a kapcsolatunk, de nem akarok se hülyének tűnni, se bénának.
2010. nov. 26. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha csak úgy szóba hoznád előtte a témát, hogy majd szerinted milyen jó lesz vele stb. Akkor nyilván beszélgetnétek róla, és kiderülne, hogy ő hogyan képzeli veled az első alkalmat.
2010. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről párszor, Ő azt mondta hogy ne görcsöljek, ne parázzak, majd segíteni fog, mert tudja hogy még nem csináltam. Csak nem akarok, hogy mondjam, "papucs" lenni :D
2010. nov. 26. 10:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel papucs. Ebben neki van nagyobb tapasztalata ezt el kell fogadni, és örülni, hogy ilyen kedves aranyos barátnőd van. Amúgy a pettinghez, előjátékhoz sokkal ügyesebbnek kell lenni mint magához az aktushoz. A pasik általában ezekre a dolgokra hajlamosak nem odafigyelni eléggé. Pedig általában sokkal sokkal fontosabb a lányoknak mint maga az aktus.
2010. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem leszel ettől papucs. Legfeljebb egy jó kis csődör, akit az cowgirlje szépen betör. :) Gondolj erre közben. :)
2010. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ezt nem kell tanítani, csak csináljátok/csináld azt, ami mind a kettőtöknek jólesik.
2010. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, mindenkinek :)
2010. nov. 26. 12:08
 7/14 anonim ***** válasza:
mennyire tapasztalt a barátnőd? mikor mondtad el neki a helyzetet?
2010. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezek hogy kapcsolódnak ide?:)
2010. nov. 28. 12:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha 1 eve eggyutt vagytok, akkor nem lessz ebbol semmi gond. Engedd, hogy iranyitson. Legyen o fevul.

18 f/karpatalja

2010. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Szerintem túlbonyolítom...
2010. nov. 28. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!