Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vagyok és még szűz!...

17 éves vagyok és még szűz! Sok pasival kavartam már, de nem éreztem úgy egyiknél sem, hogy ő az igazi! Gáz ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? én 17 évesen vesztettem el a szüzességemet, pedig előtte volt vagy 5 barátom... de nem érdemelte meg egyik sem...csak a mostani:)
2009. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem gáz! Bár ebben a korban a környezet dönti el mi a gáz mi nem:)
2009. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Mért lenne már gáz... nem szabad elsietni ezt a dolgot (az első nagyon meghatározó, ha például rosszul éled meg , lehet hogy egész életedben kihat majd a szexuális életedre)

Szoval nem gáz , hogy még szűz vagy, akkor tedd meg mikor úgy érzed,hogy tényleg felkészültél rá és úgy érzed a megfelelő partner is megvan hozzá! szerintem...:)

2009. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, épp ellenkezőleg :) a mai világban ez inkább becsülendő és különleges :) várd meg az igazit, és hidd el, boldogabb leszel életed későbbi szakaszaiban is bármelyik buta tyúknál, aki már 13-14 évesen nem szűz,18 éves korára kiéli magát és nem talál több izgatlmat se az életben se a szexben...
2009. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A környezet... :)

egy félreeső bokor, egy szétrohadt fa :D

2009. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért lenne gáz? Ezt utálom manapság, hogy már sokan csak azért vesztik el, merthogy az milyen gáz, ha az igazival akarod... Ez mennyire ostoba felfogás...
2009. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"17 éves vagyok és még szűz!" Miért lenne gáz?!

Egyátalán nem az!

Az a szégyen amikor 13-14 évesek már nem szűzek, azt képbe sincsenek semmivel,de ők csinálják, mert "menő",nah az a gáz.

2009. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gaz... Szerintem vard ki addig amig erzed h "O az igazi", es azzal tedd meg eloszor.
2009. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, én 19 vagyok, és egy ideig nem is akarom még elveszteni. Vannak emberek, akiknek az ilyesmihez idő kell. Nekem például szerintem minimum egy évre lesz szükségem, hogy megismerjem annyira a barátomat, hogy lefeküdjek vele.

Abban pedig igaza van az előttem szólóknak, hogy ne foglalkozz azzal, mások mit és hogyan csinálnak. Senkire nem tartozik az, hogy te hogy éled a szexuális életedet, ha lenéznek emiatt, csak nevess rajtuk, mert az ilyenek túl éretlenek ahhoz, hogy felfogják, hogy különbözőek vagyunk :)

2009. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!