Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már 2 hónapja szeretnénk...

Már 2 hónapja szeretnénk csinálni, de egyszerűen soha nem jön össze. Eddig az volt a baj, hogy nem állt fel, de már lelkiztünk egy kicsit, minden rendbe jött. A minap eljött volna ismét az "esély", de felhúztam a gumit és ismét lekonyult. Miért?

Figyelt kérdés
Aztán ideges lettem, letéptem magamról a gumit és betettem neki gumi nélkül. Úgy ment volna, de kis idő után abbahagytuk, mert nem mertünk kockáztatni. Mit csináljak?? Szerintem ez már nem az izgalom miatt volt, mert volt zene, füstölgő, masszír, petting. Egyébként gyümölcsös durex-szel próbálkoztunnk.
2009. jan. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba volt levenni az óvszert! Szeretnéd megörvendeztetni a párod egy kisbabával? (már ha másképp nem védekeztetek). Az előváladék is tartalmazhat spermát, amitől teherbe is lehet esni!

Ha csak gumival védekeztetek eddig, próbálkozzatok helyette vmilyen lokális fogamzásgátlóval (hüvelykrém, -kúp, -tampon, -tabletta).

2009. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ha nem jó a gumi. Küld el a csajod nőgyógyászhoz és fogamzásgátló. Addig meg valami más kiegészítés( mert egy baba nem jó ilyen hamar) ...fogamzásgátlás résznél többet olvashatsz :D
2009. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom. Inkább csak védekeznénk..sajnos, de igen, csak az óvszert próbáltuk még. De ha másnak nincs ezzel gondja, nekem miért? Nem értem, miért van ez az egész..
2009. jan. 15. 19:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez mind jó lenne és szép, de még csak 16 évesek vagyunk. Szóval így nem megy olyan könnyen apám:P De amúgy köszi, szétnézek a fogamzásgátlás izénél is..
2009. jan. 15. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet nem jo as meret es szorit. vegyetek masat. vagy felheluyezes kozben megnyomod/megserted magad vagy beszorul 1 hajszal es az zavar stb.

kerd meg a parod h huzza fel a szajaval, ha ugy is lekonyul akkor remenytelen eset vagy :p

ja es ha lekonyult probaltatok helyrehozni??

2009. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de utana kene olvasni mielott nagyfiuk vagyunk es szexelni akarunk. Tudod te, hogy masodpercek alatt is teherbe eshet a nod, ha nem vedekeztek?? Szedjen tablettat, vagy vannak huvelykupok, barmelyik patikaban kaphato. Azert kene utananezni, mert rengeteg kezdo fiu van ezzel igy. Probalja a baratnod felhelyezni az ovszert neked.
2009. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Amúgy nem ezért írtam, de azért köszi.
2009. jan. 15. 19:51
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom te hogy szereted de az én pasim imád nézni, én egy kicsit szégyenlős vagyok, de ezt fel kellett oldanunk mert nálunk is volt ilyes féle probléma. A lényeg h ne görcsölj azon h most fel áll vagy lekonyul vagy h mi lesz csak add át magadat az egész szituációnak. Mert ha stresszelsz akkor a büdös életbe nem sikerül. És ne tervezzétek be h most fogunk együtt lenni hanem csak jöjjön magától az ihlet:P Amúgy nekem volt olyan párom akire pont az óvszer vagy annak a gondolata volt lankasztó, ezért lehet h tényleg mást kellene alkalmazni vagy legalább is ki próbálni.

Amúgy ezernyi oka lehet még, nem akarlak lebecsülni de lehet h a tapasztalatlanság is közre játszik. Írj ha van valami fejlemény. Én szurkolok!

2009. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!