Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha tamponból a legnagyobb...

Ha tamponból a legnagyobb méretűt használom és néha 3 ujj is felmegy, van rá esély hogy nem fog fájni az első? 16/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha
2011. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dexy ***** válasza:
Van rá esély... Hasonlítsd össze a 3ujjad pl ...egy átlagos dezodoros flakonnal. 3cm vastag 12 cm hosszú... messze van az ujjaidtől, és ez a kuki méret a kisebbik fajta ...
2011. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó ez a dezodoros hasonlat xD de kicsit megijedtem mert ez azért nemhinném hogy egy ilyen fájdalom nélkül belémférne :||
2011. jún. 28. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkoztál volna ilyenekkel, akkor se lenne 100%, hogy fájni fog. Nekem se fájt, max egy kicsit feszült, pedig előtte az is kelletlen volt, ha egy ujjammal próbálkoztam (igaz ez inkább pszichés dolog volt). Szóval ne aggódj :)
2011. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha óvatos a partnered,és vigyáz(abban az értelemben,hogy ne fájjon)és előtte kényeztet,valószínűleg nem fog fájni:)
2011. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Húú, én azt mondom neked, hogy ha fáj, ha nem, ha a partnered a megfelelő, akkor egy közös, fontos emléketek lesz együtt(: Hisz ez közös pillanat, pl mikor én vesztettem el a szüzességem nemrégen, a partnerem rendkívül odaadó volt, türelmes, első három-négy alkalommal nem is sikerült, annyira szűk voltam, de szerintem nem is ez a legnagyobb gond. A nők 90%-a él át orgazmust hüvelyi úton, mivel csikló ezerszer érzékenyebb, szóval ne lepődj meg, hogy nem csak az első alkalommal, hanem az első több esetnél is néha fáj, és nem is élvezed annyira. De ne legyen az a vége h nem árulod el neki, hanem magadban tartod, mert annak csak rossz vége lesz. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem kell az elsőtől félni, fontos pillanat, ez igaz, de tovább is kell gondolni. amúgy nekem előtte 2 ujj max három volt a max [harmadik már kényelmetlen volt] és úgy is elég nehéz volt, megakadt úgy a negyedén,de azt csak próbálkozással lehet segíteni(:
2011. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!