Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy lány, facen ismerkedün...

Van egy lány, facen ismerkedünk meg. Ő 17 én 16 leszek. Van rá esély hogy náluk megtörténik a dolog. Szerintetek korai? Utójátéknak mit ajánlotok? én a maszásra gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 07:48
 1/8 anonim válasza:
kiberszex, ó je!
2011. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

sztem simán:)

én 16f ő 18L 3 nap allat összejöttünk:)

eltelt 3 hónap már nálunk lakik:)

am nem azért de még őszese jött de te már azon goldolkozol mit csinálnál vele?

2011. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
masszázs az előjátéknak jó, hogy ellazuljon. utójátéknak nem kell olyan nagy extrát gondolni, együtt pihegtek. ha nem lenne ilyen dög meleg, azt mondanám, egy kis összebújás:) így lehet elég ha csak picit még simizitek egymást, nekem már az is megfelelő szokott lenni, ha csak fekszünk egymás mellett, közben összeér a kezünk-lábunk.
2011. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak a magomlesed lesz korai! :D
2011. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
háát...szerintem korai. de ha nagyon szeretitek egymást,bíztok egymásba, testileg-lelkileg érettek vagytok..végülis miért ne. a mai világban meg főleg....
2011. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fogunk védekezni
2011. júl. 17. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
nem azzal van a gond, hogy nem fogtok..reméltem hogy nem vagytok ennyire buták. hanem hogy alapba véve szerintem 15 évesen korai a szex. én nem tudok egy 15 évest elképzelni szexelni. de ez csak az én látószögem..nemtudom te mit gondolsz, nem ismrelek, nem tudom mennyire vagy érett.
2011. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A verzió:

simogatod összebújtok, elmondod neki, hogy milyen fontos, aztán az idő múlásával rájössz, hogy nem. Később a szex sem lesz olyan jó, majd szakítotok.


B verzió:

elsültél, felállsz megkeresed a cigidet, ha jó volt megkínálod, ha nem megkérded, hogy tud-e főzni, ha azt sem akkor az ajtóra mutatsz 1-2 percbe beletelik míg rájön mit akarsz. Utána hátra dőlsz beleszívsz még a dekkbe, és azt mondod magadnak, hogy király vagy.


Konklúzió:

Minden képen vége lesz csak annyi a különbség, hogy egy percet sem pazarolsz el. ;)

2011. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!