Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korban és milyen...

Hány éves korban és milyen körülmények között vesztetted el a szüzességedet? Élvezted a dolgot? Találkoztatok utána, vagy esetleg tartós kapcsolat is lett belőle?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok lécci.
2010. nov. 28. 19:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
17 éves voltam akkor.nem véreztem én sem de nem is élveztem!:( nagyon be volt rúgva és megharagudott rám 1 hülyeség miatt(:S) és engesztelésül feküdtem le vele!azóta másik pasim van! 20/L
2010. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15 voltam, akkori barátomnál, ágyban, ő is szűz volt, nagyon jó élmény volt,egyáltalán nem fájt, és nem is véreztem. Utána még kb 4 hónapig voltunk együtt, az alatt az idő alatt kb mint a nyulak. Utána volt pár komoly kapcsolatom, mindegyikből sokat tanultam,jelenleg a vőlegényemmel élek, kiéltem magam, tudom milyen férfiak vannak, és én milyet akarok, úgyhogy én meg azt mondom, megérte nem tartogatni a végtelenségig:)
2010. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

14 évesen , közterületen , elöször ittam életemben és annyira megártott hogy nem tudtam ellenkezni, viszont nem fájt, ez is valami...


21/L

2010. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13évesen,pi...arészegen, legjobb barátom immár feleségével(akkor még nem voltak együtt, egy házibulin.a vicc az hogy mindketten szerelmi bánatunkban estünk egymásnakXD
2010. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!