Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hogy évekkel ezelőtt szakítottatok vkivel (komoly kapcsolat volt), egy városban laktok, és azóta nem találkoztatok, nem beszéltetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem előfordult már. Egy barátommal (ált. 1-2 évig jártunk) sem tartom a kapcsolatot a szakítás óta, nem beszélünk, nem találkozunk, mivel felesleges lenne. Nem azért szakítottunk, mert jóban voltunk, hanem elromlott a kapcsolat teljesen. Felesleges szakítás után jópofizni, vagy barátoknak lenni(ez kimondottan szánalmas). Lezárult egy fejezet az életben és ennyi, vége.

2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze , lényegében az összes barátnőmmel 1 városban lakom , párral csak alig pár km -rel egymástól , de nem keressük egymást és nem találkozunk .

Sőt egyiknek a szomszédom a nagyanyja :)

Bár nemtom ez miért olyan hihetetlen .


Mondjuk egy kisvárosban/faluban ez tényleg fura lenne , de Bp. -en ez nem gáz :)

2010. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mondjuk Miskolcon...járok mindenfelé,és 2 éve nem is láttam sehol..nem hiányzik,csak fura.
2010. szept. 29. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze egy városban lakunk kb 7 ével ezelőtt voltunk együtt pár honapot és azzota én nem láttam.
2010. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első nagy szerelmemmel vagyok így,a legeslegelső pasimmal. 15 évesen jöttem össze vele,másfél évet voltunk együtt.(vele volt az első csók,szex minden) Itt lakik a közelben,de egy évben ha egyszer látom,beszélni nem beszélünk,még csak nem is ismerősöm semmilyen közösségi oldalon. De valahogy nem is hiányzik,bánom,hogy pazaroltam rá ennyi időt. És ez nem is baj,mert a második szerelmem tanított meg igazán szeretni,azóta is a másodikkal vagyok,remélem így is marad!:)
2010. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!