Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első igazi szerelmetekkel...

Az első igazi szerelmetekkel miután összejöttetek hány hónapra rá feküdtetek le egymással? Úgy mikor már mind két fél kívánta a sexet? !

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 19:39
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
szia. én 4 hónapot és 1 hetet vártam. bár mindenki érzi, hogy mikor jön el az idő megtenni.nekem csodálatos volt, remélem neked is az lesz;)
2009. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt még olyan igazi szerelmem.Pár pasival lefeküdtem.volt olyan hogy elöször lefeküdtünk egymásal és nem számitottam többre de reggel elkezdtünk beszélégetni és rájöttünk hogy egész jól kijövünk egymással és megbeszéltük hogy mgpróbáljuk együtt.3 hónapig voltunk együtt.
2009. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem várom mármint nem az h nem csak majd jön magátol nem eröltetek semmit nagyon szeretjük egymást nekem ő az első barátnőm és az első szerelmem is neki én vagyok a 3. de eddig belém szerelmes az edigi barátaival ugy volt h majd megszeretik egymást és hát ugynézki én nyertem, és a legcsodálatosabb érzés a világon, ááá egyszereűűen nem lehet leirni aki szerelmes tudja h mi helyzet.
2009. jan. 16. 19:48
 4/28 anonim válasza:
100%
hát én nem tom nekem mindig 1 honapot kellet rá várnom de viszont azon csodálkoztam h nem én hoztam fel ezt a témát hanem a bnöm ez elég nagy csoda volt
2009. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapig várt rám a barátom. Én szűz voltam, ő már nem.

16/L

2009. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen lettem eloszor szerelmes igazán, elso nagy szerelem. 17éves voltam mikor lefekudtem vele, o vette el a szuzeségemet. Addig voltak dolgok, de sex az nem. Na meg szakitások is voltak benne. Azért is tortént meg ilyen sokára mert szuz voltam. Utana a másik nagy szerelmemnél pár honap utan már lefekudtem vele! Ha már egyutt vagytok vonzotok egymáshoz és kivánjátok egymást. Adott szituáciotol fugg, ha ugy van már az elején is megtorténhet, nem torvényszeru várni vele tobb honapokat, csak azért mert illo ez csinálni!Ha jon a dolog akkor semmi baj, élvezni kell és nem gondolkodni rajta, hogy itt már az ideje ??
2009. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha neked mindig 1hónapot kelet várni akkor te minden hónapban tudtál szűz lenni?:D
2009. jan. 16. 19:57
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap (:

*5/l

2009. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
2 nap után majd meghaltunk már egymásért, de másfél hónapig húztuk a dolgot :D
2009. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
6hónapot várt rám a srác
2009. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!