Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak nekem furcsa ez a mai...

Csak nekem furcsa ez a mai rohanó Világ, vagy mások is vannak ezzel így?

Figyelt kérdés
18 éves múltam. Van egy barátom akivel 11hónapja járok. Mindketten szűzek vagyunk. Volt már köztünk petting, orális szex, de úgy gondoljuk, hogy nem sietjük el a dolgot. Szerintem ez így teljesen normális, mégis nagyon sok ismerősöm ámuldozik rajta amikor meghallják hogy még mindig nem feküdtünk le egymással. Itt is sok olyan fiatal írását olvastam akik 14évesen discoban, meg részegen lefekszenek egymással, ráadásul védekezés nélkül, csakis azért hogy ők el tudják mondani magukrók hogy már nem szűzek? Csak nekem "visszataszító" ez? Csak nekem furcsa ez a mai rohanó Világ, vagy mások is vannak ezzel így?
2009. jan. 16. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Neked furcsa, osztom nézeteidet.

...és egy normális ember próbáljon 18-20 évesen találni magának egy olyan párt, aki még nem volt másik 10-zel....

2009. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt olyan barátnőm, akivel másfél évig voltunk együtt és nem dugtunk, de minden mást csináltunk. Egyszerűen nem akartunk fogamzásgátlással foglalkozni. Minden szempontból teljes értékű szexuális életünk volt amúgy és egyáltalán nem hiányzott maga a közösülés.
2009. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ritka mostanában olyn lányt találni akikn nem ment át minimum a fél iskola!

Második hozzászólonak: Igen, mi is igy vagyunk ezzel! Mindkettőnk élvezi így, és persze, idővel majd akarjuk, de most elégedettek vagyunk!

2009. jan. 16. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

17 éves szűz lány vagyok, és a körülöttem lévő normálisabb lányok szintén így gondolkodnak.

Ezt az erkolcsosult felfogást a mostani fiatalság nem csak a médiából, hanem a szüleitől is kapja.

Nem romlanak a közerkölcsök, mindig is ilyenek voltak, csak a magyarokra volt jellemző ez a szelíd visszafogottság, hogy "tudunk róla, de nem beszélünk", de aztán bejött divatba a Nyugat harsogó szexualitása. 18.-19. század visszatérhetne megint...

Más részről kevés a felvilágosítás is, vagy csak egyszerűen nem elég érdekes. Én elég sok mindent tudok, hallottam, láttam. Még nem volt barátom, mert én nem tervezem el, hogy most 'bepasizok'. Néha sajnos elfelejtem, hogy így gondolkodom és kétségbeesek emiatt. De aztán rájövök, hogy túl éretlen vagyok még. Bőven elég az első élmény, az első kapcsolat későbbre is, 19-20 éves korra. Ha netán beüt a krakk, nem akarom elvetetni a gyereket, ehhez viszont már érett, felelősségteljes gondolkodás kell és érettségi (valahogy csak munkát kell majd vállalnom).

2009. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, talán ezt ki is hagytam belőle, hogy manapság a csapból is ez folyik...Tini magazinokban arról olvasni mi a Szex-trend? meg hogyan lehetek jó az ágyban?...Nekem 14 évesen még az is nagy szám volt ha egy fiú beszélgetett velem, nemhogy hozzámérjen! ez a bepasizás dolog meg...eljön az ideje...én sem erőltettem soha! és mégis megtaláltam a szerelmet, ő jött, nem én mentem utánna.
2009. jan. 16. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen vesztettem el a jelenlegi párommal, 11 hónap együttjárás után, most leszünk 14 hónaposak :) Nem bántam meg, hogy eddig vártam/vártunk vele, így volt jó, így élveztük. Hová kell sietni? Ez nem futóverseny :) Ti is jól csináljátok, ne foglalkozzatok a rohanó Világgal, a saját tempótok alapján haladjatok :)
2009. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem...13 évesen bármit vesz fel a lány, bárhogy sminkeli magát, gyerek szerintem, és nem az általánosba való a szex. az én osztályfonokom anno a koromlakkot sem engedte, jó, ez túlzás volt, de manapság sok szulo nem hogy nem nevel, a tanárokat sem támogatja, hogy legalább azok valamit. Errol nem mindig a tinik tehetnek, tényleg a csapbol is ez folyik. Es amikor egy 13 éves felteszi a kérdést, hogy lehetek-e terhes, majd azt írja nagy flegmán, hogy elkapott a hév és ti ezt úgysem értitek...hát nem tudom, úgy látszik, más nem "hévbol" van egyutt a párjával és nyilván nem is vágyik rá... NEm tudom, hova fajul a világ...miért kell mindent ész nélkul és divatból csinálni, aki meg gondolkodik is picit, azt leprudozni és lehurrogni? Lehet szexelni 13évesen, jó esetben védekezéssel, de semmi más "felnott"dolog. Es mérgelodhetunk itt, de legfeljebb annyi tehetunk, hogy a mi gyerekeinket majd megpróbáljuk valamilyen Ertékrend szerint nevelni, és foleg Nevelni. Kezdhetem is, van még 10évem:)
2009. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 17 éves vagyok, és két évvel ezelőtt feküdtem le a barátommal, 3 hónap járás után. Nem azért csináltam, hogy most "hűű de menő" legyek, mert én nem vagyok már szűz. Egyszerűen akarta ő is, akartam én is, védekeztünk is, semmi gond nem volt (egyébként szűzek voltunk mindketten). De utána nem híreszteltem, vagyis közeli barátnőim tudták, de nem mesélgettem mindenkinek. Aztán a sráccal megromlott a kapcsolatunk, nem volt elég érett hozzám (egyidősek voltunk).

De nem bántam meg, azóta sem. Bár megértem azokat is, akik várnak vele. Én akkor éreztem jónak, más pedig 18-20 évesen:)


Mostani barátommal két hét után lefeküdtem, mert már akkor teljesen megbíztam benne, és imádtam. Egy éve együtt vagyunk. Ő idősebb nálam 5 évvel és minden téren tökéletes a kapcsolatunk.


Lehet lepontozni, de ez van:)

2009. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak:

Hol ismerkedtél meg a jelenlegi barátoddal?

2009. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sok pofára esés után ismertem meg jelenlegi párom, 21 évesen feküdtem le vele, igaz 1 hónap után, de olyan volt, mintha ezer éve ismertem volna. Volt barátom, akivel több hónapos járás után sem feküdtem le, de vele éreztem, hogy jó lesz.

Jó is volt, most is nagyon jó vele minden, boldog vagyok, és örülök, hogy vártam Rá. Ő is nagyon örült, hogy első lehetett

2009. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!