Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Tegnap lefeküdtem a barátommal, és utána elkezdem sírni, mert, hogy azt éreztem h nem foglalkozott a végén velem eléggé. Nagyon furcsa érzésem van most is, mikor mulik ez el?

Figyelt kérdés
7 hónapos kapcsolat,én 20(szűz voltam) ő 24(már nem) éves. Eddig azt éreztem,h szeretem, meg imádok vele lenni,de hogy tegnap megtörtént most minden olyan más lett.Maga a szex érzés nagyon jó volt, de utána ő bealudt én meg vártamm volna h beszélgessen velem, meg stb, és ezt nemn kaptam meg. ÉS elkezdtem sírni:S:S utána kérdezgetett,h mi a baj, és utána már ugy jobb lett egy fokkal. De most is olyan szarul érzem magam, mintha más ember lennék, meg azt szerettem volna, hogy másképp emlékezzek majd vissza. Mitől van ez az érzés? Elmúlik majd? Veletek hogy volt?
2011. jún. 30. 15:40
 1/9 napietus ***** válasza:
82%

én is elalszom szex után, mintha altatót vettem volna be, pedig nő vagyok, pasiknál gyakoribb. normális reakciója, az az oka, hogy az orgazmuskor felugrott endorfin szint hirtelen leesik.


ne nyafogj ezen, aludj te is :)

2011. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "furán szomorkás" érzése gyakran van a lányoknak szüzesség elvesztése után, nekem is volt. 1-2 nap és elmúlik. Hozzá fogsz majd szokni, hogy a pasik nagy része bealszik szex után, sőt, ha igazán jó és kielégítő volt, akkor te is! :)

De ha úgy érzed, mást szeretnél vagy máshogy, mint amit csinál, akkor szólj neki! Mindenkinek más esik jól, attól, hogy ő már nem szűz, még nem biztos, hogy tudja.

2011. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg többet képzeltél az első együttlétbe, mint amit kaptál. Vártad azt a romantikától átitatott légkört, amitől felemelő lett volna az egész. A barátodnak viszont nem az első volt, így hát úgy szeretkezett veled mint már kitudja hányszor pályafutása során. Jó szex, aztán alvás, ennyi. Lehet, hogy nem is tudja, hogy te még akarnál romantikázni utána egy kicsit. Mond el neki.
2011. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Romantika szex után?

Hát nem tudom, én szex közben sem szeretem csak előtte.

Nagyon utálnám, ha szex közben fülembe suttogna a párom, hogy én vagyok az életének egyetlen értelme és hasonlók blöá.

Ezt én előtte szeretem.


Ha szex van, akkor legyen szex. Szex után meg elég egy kis mosoly vagy, hogy rácsap a fenekemre, ennyi.



21/L

2011. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
hát, a férfiak már csak ilyenek, gyakran. ezért nem kell sírni!
2011. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
de aranyos vagy :)
2011. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, ez nem egy nagy csoda. még önkielégités után is jólesik egy kis szundi de legalább pihizni egyet, nemhogy szex után. meg ki az a hülye aki akkor beszélgetni akar... olyankor összebujni jó, és egy fél szót se szólni... csak szótlanul szoritjuk egymást magunkhoz :)
2011. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
oh szegénykém! a lányoknak igen is fontos a szex utánni kedvesség!! biztós hogy tudta hogy neked ez az első? gondolom mit érezhettél, ne busulj mert meg sok szép élményed lesz az életed folyamán, mondjuk az első az egész életedre kihat, de fel a fejjel!!
2011. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Én párom is aludna utána, csak általában addig nyüstölöm, míg nem beszélgetünk kicsit :) Férfiak elfáradnak, nekünk meg még kell a kis lelki plussz csomag :) Bár érdekes, hogy elvesztés után csinálta ezt, de lehet azért merte, mert azt hitte majd te is elaludsz rögtön a fáradalmaktól, van ilyen is főleg az első után :)
2011. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!