Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés az első?

Milyen érzés az első?

Figyelt kérdés

17f vagyok és még szűz és csak úgy kiváncsiságból érdekelne,hogy milyen amikor 1nek-illeszti be az ember :)

És mivel másabb egy szűz lánynak berakni,mint egy olyannak aki már tapasztalt a szakmában ???


2010. dec. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy a férfiaknak milyen érzés azt nem tudom, de a nőknek fáj. Ebben biztos vagyok.
2010. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
nem mindig fáj, ha fizikailag már nem szűz akkor semennyire se biztos hogy fáj
2010. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Oxa válasza:
100%

Szia!


A férfi amikor elveszti, akkor neki nem fáj! Kivéve, ha egy másik férfitől, hátulról veszíti el... Na, de ez MÁS dolog!

Hetero pasiknak semmilyen érzéssel nem jár az orgazmuson kívül!


Nagyban függ a hangulattól! Ha nyugodtak, lazák vagytok, akkor sokkal könnyebb!

Fontos, hogy figyelj oda a lányra, hogy a hüvelye kellőképp nedves legyen ahhoz, hogy tágulhasson, és ne azt érezze, hogy egy kukoricát próbálnak lemorzsolni benne!

Ez neked is, mint fiúnak jobb, mert nem fog bevérezni a rudi, ha a lány rászorít!


Az előjáték ne maradjon ki! Sokan kb. 10-30 mp alatt letudják! Nos, ennyi idő nem mindig elég!

Ezen kívül nem szabad blokkolni! Ha az adott partnered blokkol, neked nem kell pánikba esned!

Szépen simogasd meg, adj neki csókot, és kezdjetek el kötetlenül valami laza témáról beszélgetni olyan jó negyed vagy fél órát! Ez egy kicsit oldja a hangulatot! Utána érdemes megpróbálni nekifutni újra!


Ha nem jön össze, akkor sem kell a másik torkának esni! Van amikor csak sokadik alkalomra fog menni!


A lényeg és a hangsúly az odafigyelésen, a türelmen van! A többi már jön magától!


A szűz lányok általában szűkebbek, mint azok akik már nem szüzek! Viszont, ez nem mindegyik lányra igaz!

Attól, mert valamelyik lány tágabb, nem biztos, hogy sok pasival volt! Egyszerűen csak jobban el tud lazulni, stb.!


Ha a partnered jó, akkor élvezni fogod, ha nem, akkor az életkedved is elmegy tőle! De, mint az ilyen dolgokhoz, ehhez is két ember kell! Tehát neked is tenned kell ahhoz, hogy a partnerednek és neked is jó legyen!


Sok sikert!

2010. dec. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát, fogalmasincs, nekem az első fájt.De ahogy hallottam, mindenkinek más..

De ne hidd azt,hogy annyira fáj,hogy alig lehet túlélni :)

Csak 1 percig fáj, azután észresem veszed :)

2010. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Oxa válasza:

Na ezt el ne higgye senki! A szűzhártya amikor el/át-szakad, akkor egy minimális mennyiségű vér távozHAT!

Nem arról van szó, hogy literszám kezd el ömleni a vér!


Kedves választ adó, legközelebb ennyire valótlan dolgot ne állíts!

2010. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de 4 nőm már elvérzett:S
2010. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Oxa válasza:
Ezt jobb lenne, ha abbahagynád! Nem kell ide a felesleges butaság!
2010. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te még ne akard megtudni, hogy milyen az első. Elég éretlen vagy...("1nek-illeszti be, berakni")


V.

2010. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

szétszakadtam, és azóta farkam nőtt:

99L

2010. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!