Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak? Nagyon szeretem...

Mit csináljak? Nagyon szeretem a barátomat és tervezzük az első együttlétet. Bevallom nagyon féle mert valahogy nem szeretném hogy lássa a testem. és nagyon fáj? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

ez első olvasásra woot?! aztán második olvasásra wtf?! harmadikra meg oh my God!

Hogy lehet úgy lefeküdni egymással, hogy nem ismeritek egymás testét??? kiakasztottál rendesen (Y)

2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ójesszus... u_u" Előbb petting, ráértek dugni.
2011. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:))takarj lepedőt magadra s egy lyukat vágjatok ki amin épphogy átfér a p*cse:))
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Eleinte én is kicsit szégyenlős voltam, most meg már lazán mutogatom magam a barátomnak :) Fokozatosan haladjatok, fedezzétek fel egymás testét.. Nem úgy működik, hogy levetkőztök meztelenre és mindjárt bele vágtok a közepébe :)
2011. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

tényleg ne egyből bumm.. pucér bedug élvez cső.

hanem fokozatosan. előbb cska simogasson ruhában meg ilyesmi, utána nyúljon aláá. meg vedd le a felsődet. vagy nem tudom. a lényeg a fokozatosság. nem tudom már mi történt meg és mi nem. amúgy hány éves vagy? és mióta vagytok együtt?

ha félsz, még ne tedd meg. ha szeret, várni fog. egy srác ismerősöm kb. 2évet várt, mikor lefeküdt a barátnőmmel, a srác 21volt már.. szóval ha szeret, vár. te meg próbálj meg feloldódni, hisz szeretitek egymást. nemhinném, hogy kinevetne..

2011. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48%
höhö.. szégyenlös suna :D
2011. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!