Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha elvettem egy...

NightSoul kérdése:

Szerintetek ha elvettem egy csaj szüzességét akkor utána mennyire fog ragaszkodni hozzám? úgyértem mennyi az esélye h esetleg megcsal vagy vmi iesmi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én a kutyáét vettem el,azóta tök hűséges. Szerintem megér egy próbát,ha lábhoz akarod szoktatni.
2010. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Semmit nem jelent. Nőkben ne bízz és a jóérzésükre se alapozz. Amint talál jobbat lelép/megcsal/otthagy.
2010. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:03


Aki ilyen véleménnyel van a nőkről, azt természetes, hogy inkább otthagyják.


Kérdező: Semmi sem garancia. Valakit nem azért tudsz magadhoz láncolni, mert te vetted el a szüzességét. Ha valaki ribanc, azon ez nem változtat. Ha pedig rendes, értelmes lányt fogsz ki, az úgysem azért marad veled, mert neked adta a szüzességét.

2010. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 00:25


Te komolyan csodálkozol, hogy otthagynak a nők? Agyam eldobom... Mennyi eszed lehet...

2010. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem válaszoltál cuncibogár ;)
2010. dec. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret, elég sok. De ha szerelmes, ráadásul te voltál az első, az elég komoly kapocs lehet köztetek.
2010. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg h kivel kezdni, hanem h kivel hagyja abba. Én örülök h megszabadultam attól a sráctól, akivel először történt. 20/L
2010. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Szia én kb. el is felejtettem milyen volt az első, és ha sokáig együtt lettünk volna, valószínűleg előbb-utóbb mást kerestem volna, mert nagyon rossz volt a kapcsolat. Szűz volt, nem szűz volt, a lány más karjaiban fogja keresni a boldogságot, ha nem jól bánsz vele, vagy elhanyagolod. Szerintem nem jobban ragaszkodik hozzád, mintha egy nem szűz csajjal lettél volna.
2010. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!