Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szeretnék már úgy vele...

Nagyon szeretnék már úgy vele lenni,de még igazából petting sem volt, úgy még egymáshoz nem nyúltunk olyan téren.Hogyan tudnám elfogadtatni magammal ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Van egy több,mint fél éves kapcsolatom,minden harmonikus,nagyon-nagyon szeretjük egymást a barátommal.18 évesek vagyunk és mindkettőnknek egymás vagyunk az elsők.Nagyon szeretnék már úgy vele lenni,de még igazából petting sem volt(orális...) csak simogatás,csókolgatás,és ami úgy minden belefér,kivéve úgy még egymáshoz nem nyúltunk olyan téren.Azt érzem nagyon szeretnék már vele lenni,de ugye előtte érdemes nagyon sok pettinget beiktatni.És pont ez az,egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy a barátom akár ujjaz,vagy ott lent matat...értitek ugye?mit tegyek,hogy ezt legyőzzem,vagy majd jön magától ez is,mint minden?Említettem,hogy nem volt még neki sem bnője és nekem sem barátom előtte,szóval mindketten tapasztalatlanok vagyunk ilyen téren!
2009. jan. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye... ha még ennyire idegenkedsz, ne is engedd. A szex arról szól, hogy jóóóóóóóóóóóóó!

Ha még nem jó, akkor maradjatok annál, amit élveztek is. A cicidet már simogatta? Ha még nem, lassan itt az ideje... először ruhán keresztül. Ha úgy érzed, hogy jó lenne, akkor az egyik együttléteteknél vidd oda a kezét :-)

Ha már ezt sokszor csináltátok, akkor viszont meg lehet próbálni egymást 'ott' is simogatni - de szintén ruhán keresztül. Ha készen állsz rá, fantasztikus érzés, ahogy benyúl a nadrágodba, és téged keresgél a bugyin keresztül... :-)

2009. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még egyetlen intim helyen sem simogatott,és én sem őt,max a belső combjánál,a hátán,a nyakát csókolgattam,ő max ami olyan az a fenekem volt,a combom,a hasam,és ő is a nyakam puszilgatta,de olyan helyre még nem!
2009. jan. 19. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbáld meg magadban eldönteni: azért idegenkedsz az érintésétől mert új,szokatlan, és emiatt félsz, vagy pedig nem vagy még rá felkészülve.

Ha úgy érzed az az oka hogy új, ismeretlen, akkor lassan vágjatok bele. Nem tudom szoktatok e ilyenekről beszélgetni, menyire vagytok szégyenlősek. Ahogy az előttem szóló írta, vagy csak tereld finoman a kezét a melledre, vagy bátorodj fel te, és simogasd te a nadrágja korcánál. Vagy célozz rá, msn-en, sms-ben könyneb, úgy kevésbé vagy zavarban.

sok sikert :)

2009. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csatlakozom az előttem lévőkhöz. Tényleg próbáld meg szép lassan a kezét a melledre rakni vagy a nadrágodon keresztül "ODA". Vagy Te simogasd Neki "OTT" a nadrágján keresztül. Utána nyúljatok be 1más bugyijába, gatyájába. Nagyon jó érzés, ne félj tőle! Próbáld ki nyugodtan! Ennyi idő után már csinálhatjátok! Ő is nagyon élvezni fogja, majd +látod! Szerintem egy 18 éves srác ennyi idő után már tuti, h nagyon akarja csak sztem nem mer kezdeményezni, mert látja Rajtad, h még nem vagy rá felkészülve. Legközelebb, ha 1ütt lesztek, rakd csak a kezét a melledre és nyúlj neki ODA! Majd +látod, h fog neki örülni! És Neked is nagyon tetszeni fog az biztos!

2009. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!