Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Petting mennyi idő után?

Petting mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és még nem is szeretném elveszíteni.. de mennyi idő után pettingeljek a barátommal?Nektek mennyi idő telt el,amíg eljutottatok odáig?

(remélem érthető a kérdés,bunkó válaszokat ne)


2011. nov. 1. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ne pettingelj vele..inkább én kinyallak te nagyon fogod élvezni és a szüzességed is megmarad...
2011. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha már voltál pasival akkor már nem vagy szűz és pont!
2011. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem voltam még pasival.hogy jön ez ide?
2011. nov. 1. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
ne is legyél...inkább írj privátra,ha élvezkedni akarsz..:)
2011. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szigorúan 1 év 4 hónap 13 nap 7 óra 21 perc 19 másodperc után, különben megbüntet a rendőr



amúgy nincs időhöz kötve, ha úgy érzed, hogy vágysz rá és szeretnéd akkor hagy szóljon a dolog, de semmiképp ne csináld csak azért mert szerinted a barátod már akarná és nem akarod elveszíteni...meg az ugyanilyen baromságok

2011. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekünk a barátommal 2 hónap volt, de ez relatív, hogy kinek mennyi idő kell ehhez :)
2011. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!