Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól hogy akarom, még nem...

Attól hogy akarom, még nem jelenti azt hogy készen állok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és hát kicsit még én is korainak tartom..Valójában az az egyik kérdésem hogy az első alakalomnak úgy kéne megtörténnie, hogy egy erős vágy tör rám hogy akarom( e mellet szeretem a barátom én min 1 éve együtt vagyunk és bízunk egymásban és van bennünk akkora felelősség hogy védekezzünk?)
2010. dec. 12. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
ha ezt úgy érted, hogy már nincs kételyed semmilyen értelemben, akkor igen
2010. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a korom is lehet a kétely oka?(lehet h csak ez bánt,visszagondolni arra hogy a születendő lányomknak v fiamnak azt mondom h 14 éves voltam mikor megtörtént..)Ez olyan érdekes rengetegen mondják hogy a kor nem számít..Csak az ki milyen éretten gondolkozik
2010. dec. 12. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs az a 14 éves, aki érett lenne ehhez. És nincs az a 14 éves, aki 25 éves kora előtt ezt belátná. :)
2010. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én anyukám is 14 volt.

És jó anya.

Vigyáz rám, jó tanuló vagyok, nem iszom, nem cigizek.

2010. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. dec. 12. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az, hogy akarod, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy készen állsz.
2010. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, hogy ha akarod még nem jelenti azt,hogy elég érett és felkészült vagy, várj még úgy 3 évet, hidd el jobb lesz, hidd el valamennyire a kor is számít bármit modanak a nagy liberálisok akik szerint egy 12 éves is szexeljen ha " érett rá".Ha nem számítana a kor egy 3 éves is mehetne jogosítványt csináltatni, sőt, akkor egy 8 éves küldjünk el napi 8 órát dolgozni...Hidd el megéri várni, de ezt tényleg 23-25 évesen látja be az ember.
2010. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!