Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez azt jelenti, hogy nem...

Ez azt jelenti, hogy nem állok készen rá?

Figyelt kérdés

Szóval.. már 5 hónapja vagyok együtt a barátommal(15 éves múltam).Már szóba került a szex,de mondtam is neki,hogy nekem még nem megy.

Valamiért azt érzem ezzel kapcsolatban,hogy.. le sem tudom írni.Nem mondanám azt,hogy szégyellős vagyok,de nem tudom magamról elképzelni,hogy én csináljam neki vagy azt,hogy szexeljünk.Olyan tabu.. vagy nem is tudom.Olyan nehéz leírni,amit érzek.

Ez azt jelenti,hogy nem állok még készen rá vagy soha nem fog változni ez az érzés?Mindig ilyen leszek?

(pl. az egyik barátnőm már csinálta a pasijának,szóval kielégítette,de én még csak el sem tudom képzelni magamról,hogy meg tudom tenni)

bunkó válaszokat ne..


2011. okt. 15. 11:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Így van, még ezek szerint várjál, nehogy a végén egy rossz emlék maradjon az első együttlét!!!Ha már majd meghalsz a vágytól, hogy vele lehess, és nem is gondolsz ilyenre egy egészséges izgalom túl, akkor már lehet szex.De ezt a magabiztosságot úgy is majd érezni fogod.Arról nem is beszélve , amit gondolom hallani se akarsz, de még fiatal vagy, ráérsz!
2011. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nyilvánvalóan azt jelenti.


De mit kelle ezen ennyit tépelődni? Nem vagy készen és kész, időd, mint a tenger, előtted az egész élet.

2011. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
15évsen még nagyon korai. Várjál még legalább 2-3évet.
2011. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
sziia. 17 éves, lány vagyok. tavaly november óta járok a barátommal, és amikor összejöttünk pont úgy álltam mint te, elképzelni sem tudtam volna hogy testi kapcsolatot létesítsek a barátommal! nagyon sokat segített nekem, borzasztóan szégyenlős voltam, szinte azt sem tudtam, mit kezdjek a szerszámával. kellett 5hónap, hogy ráhangolódjak és teljesen biztos legyek abban amit teszek :) nem voltam szégyenlős, bátran kérdeztem.. segítettük egymást :) majd minden tervezgetés nélkül 6hónap múlva megtörtént a dolog. úgy éreztem ha most nem teszem meg abba bele őrülnék :$ minden porcikámmal vágytam rá! mindkettőnknek az volt az első. nah szóval ezzel azt akarom neked mondani, hogy ne izgulj, én is ilyen voltam! ha igazán szeret a barátod, akkor várni fog és segít neked :) hidd el érezni fogod ha készen állsz rá! :)
2011. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!