Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsö alkalomnál ha a lány...

Elsö alkalomnál ha a lány alul van akkor a lánynak bele kell néznie a pasi szemébe?

Figyelt kérdés

vagy merre nézzem.és ki kell adni hangokat?? nem baj ha a csaj némán egy helyben fekszik mint egy kuka?? tudnátok néhán tippet adni?

19/l


2010. dec. 12. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

ajj te XD nincs semmi kell :P ha késztetést érzel hogy már annyira jó h nem bírod csendben akk nyögsz sóhajtasz sikítasz szuszogsz lihegsz ami jól esik :P


ha épp nem smároltok vagy valami akk nem csak az elsőnél "illik" bele nézni :P

19/l te lennél a szűz lány ? akk közlöm : le vágom a szerszámom és elteheted emlékbe XD ha ki bírod az elsőt némán :P valami hang biztos elhagyja a szád :P vagy mert fáj vagy mert hú de szerelmes vagy mert jó :P


hmm 19 l és szűz :) mégse qrvult el az egész világ ?:) szeressük :P

2010. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
41%
a legjobb ha ugy viselkedsz mint egy fadarab. ennek nem lehet ellenállni
2010. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal én majdnem kimásztam a barátom alól :) Nem kötelező hangokat kiadni, de az visszajelzés a párod számára, így nagyon magadbafojtani sem érdemes. Arra nézel, ahova akarsz. Be is csukhatod a szemed. Lazíts inkább és legyél spontán.
2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

megint én :P [1. hszelő]

és eddig az 1etlen értelmes hszelő xD


igen a hódok is arra indulnak be XD


nem azt mondta hogy beengedi a pasit ő le fekszik és hajrá XD nyilván előtte valamivel rá veszi h legyen a pasinak is kedve :P


am na ná XD 1 csaj előtted fekszik és csak arra vár h "use" :P [használ] :P simán buli XD bár lévén hogy szűz megszólalna a lelki ismeret hogy mégse csak használjuk :P

2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

3. hszelő bocs közbe írtál :P


igen szem becsukós buli is jöhet akármikor :P neked csak segít kivülről nézve meg szimplán aranyos :P csókolózás se véletlenül becsukott szemmel történik:P

2010. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jólesne ha majd nem a plafont bámulná
2010. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A szexuális aktus kötelező tartalmi elemeiről szóló 1993. évi CXLII. törvény 42. § (1) bekezdése egyértelműen rögzíti. Amennyiben a lány nem néz a fiú szemébe, vagy a behatolástól számított 2. percet követően nem hallat apró sikolyokat, akkor 10 évig, minősített esetben életfogytig terjedő fegyházzal büntetendő.


Egyébként annál rosszabb nincs, mint amikor egy nő csak fekszik mint egy darab fa. Kicsit használd a fantáziád, vagy legalább a kezeidet...

2010. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kész... Jesszus, jól nézhet ki a "nők első aktus alatti teendői" kézikönyv, tele paragrafusokkal. XD
2010. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Munkácsi Vivien válasza:
a fiúk azt szeretik ha vagy becsukod a szemed ( mint amikor csókolózni szokás ) vagy ha mélyen a szemeibe nézel. és ha nem adsz ki hangokat akkor azt hiszik h nem esik jól a sex. ez a hangkiadás olyan mint amikor nagyon örülsz valaminek , én pl.: akkor vísítok, pl.: amikor kaptam egy kutyát :D
2011. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!