Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen pózban megy be a...

Milyen pózban megy be a legkönnyebben a pasi farka ha a lány még szűz? Hogyan érdemes nekikezdeni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem misszionárius, és mindenképpen teljesen álló farokkal érdemes nekikezdeni, mivel a félig keményedett pénisz ilyenkor csődöt mondhat.
2011. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem bizonyos kérdéseket eleve naponta automatikusan generálni kellene erre az oldalra... Kedves kérdező, a fórumozás első, és legfontosabb illemszabálya, hogy először visszaolvasol, és ha nem találtál választ, AKKOR kérdezel. Csak azért akaszt ez ki, mert csak a héten te vagy a harmadik ezzel a kérdéssel, és majd neked is mindenki elmagyarázza, hogy misszionárius. Eszedbe ne jusson dolgozni kicsit az infoért! Ha ezután kedved lenne megkérdezni: nem, a 15 cm-es farok az átlagos, és nem gáz.
2011. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
en errol egy konyvben olvastam:a lany a hatara fekszik,szetteszi a labat,a fiu pedig a lany labakoze fekszik es behatol..:)igy a legkevesbe fajdalmas..segithet ha a lany egy kicsit megemeli a csipojet
2011. jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kemény farokkal úgy hogy ráfekszel és lassan dugod be
2013. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vakondka ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy használjatok síkosítót, mert az sokat segíthet.
2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!