Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Igaz, hogy minél...

Lányok! Igaz, hogy minél később, érettebb fejjel veszítem el egy olyan fiúval, akit tényleg szeretek és kívánom, annál kevésbé, vagy egyáltalán nem fog fájni a első alkalom?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan írják, hogy fájt nekik, de a nagy rész 16-17 éves. És az esetleg számít valamit, hogy keményen sportolok? Egyszer előfordult, hogy egy edzés után picit véres lett a fehérneműm, akkor megrepedt a szűzhártyám?
2010. dec. 12. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz! Egyik barátnőm 19 évesen vesztette el a fiúval akit szeretett. Majdnem sírt a fájdalomtól. Nem attól függ, hogy milyen idős vagy.
2010. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nos nem vok lány de :P

nyilván fájhat azért mert nem lazul el be feszít nem elég nedves de lényegébe akkor is át szakítunk valamit :P az nyilván fáj :P már csak azért is mert érzékeny területen van :P az inkább a szűzhártyától és a fájdalom küszöbödtől függ :P szerintem :P

2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ez legalább annyira függ a fiutól mint tőled...és most nem arra gondolok hogy mennyire szereted:)
2010. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem függ.,ezt erkölcscsőszök szeretik hangoztatni, de semmi köze hozzá


és hát sport közben bizony akár el is szakadhat!!

2010. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem függhet h menyire szereted azt akivel vagy és h mennyit fogllakozik elötte veled,hogy ráhangolodj.Ha ovatos és nem ugrik neked és készen álsz akkor nem fáj,de amugy biztos emberfüggö is.A szemöldökszedés vagy a gyanta is valakinek megszokott és meg sem kottyan valaki meg össze..ja magát szóval nem lehet tudni.Mindenesetre jobb ha szerelemmel és gyengédségel esik meg az első!
2010. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz...Egyáltalán, én 26 évesen veszítettem el, és nekem is nagyon fájt, pedig gyengéd volt a fiú, és nagyon fel voltam izgulva.
2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26 èvesen? mèg vannak nok, akik szuzek 20 èves koruk utàn? bocsànat, kedves utolsò, de megleptèl.
2010. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 23 leszek nemsokára és hát kicsit aggaszt, amit a 26 éves lány mondott :P lehet, hogy mégis jobb a kis tizenéveseknek, túlesnek rajta és már nem feszengenek a témán.
2010. dec. 12. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlesni kell rajta, hanem hagyni, hogy megtörténjen akkor, amikor az ember megtalálta azt a személyt, akit megtisztel vele, és elérte a megfelelő érettséget is hozzá.
2010. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ideig igaz, de 30 fölött kezd meszesedni a szűzhártya, és akkor megfordulhat a helyzet.

Amúgy meg nagyon egyénfüggő: van, akinek egészen gyenge ez a hártya, másnak sokkal erősebb.

A fájdalomküszöbe is mindenkinek különbözik.


Arról nem is beszélve, hogy sokszor nem az átszakítás fáj, hanem a hüvely tágítása.

2010. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!