Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Igaz, hogy minél...

Lányok! Igaz, hogy minél később, érettebb fejjel veszítem el egy olyan fiúval, akit tényleg szeretek és kívánom, annál kevésbé, vagy egyáltalán nem fog fájni a első alkalom?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan írják, hogy fájt nekik, de a nagy rész 16-17 éves. És az esetleg számít valamit, hogy keményen sportolok? Egyszer előfordult, hogy egy edzés után picit véres lett a fehérneműm, akkor megrepedt a szűzhártyám?
2010. dec. 12. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam (lehet elítélni nyugodtan, én nem bántam meg szerelmes voltam, és jó volt) és nem fájt különösebben, az első pár lökés volt kellemetlen, elsőre sikerült a dolog, rögtön becsusszant, szóval abszolút jó élmény. Barátnőm 21 volt, és 3. alkalomra (mármint ez a 3 alkalom több nap kihagyással volt és mindig többször probálkoztak) sikerült a srácnak betenni (hozzá kell tenni nem egy kezdővel volt, hanem nagyon is tapasztalttal), mert annyira félt és szűk volt stb (még tampont se tudott előtte használni), vérzett is és fájt is neki.

Elsősorban nem a szűzhártya miatt fáj az első (én még csak nem is éreztem, hogy átszakad (szűzhártyából is több típus van), vagy ott van..), hanem mert a hüvelynek tágulnia kell, ha valaki nem szűz és sokáig nincs pasival (2-3 év), akkor is szűkül valamennyit és elképzelhető, hogy a kihagyás utáni első kicsit fájdalmas lesz. Tehát ez nem életkor függő, hanem személyfüggő és megfelelő partner is kell hozzá persze...

2010. dec. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!