Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz lány vagyok....

23 éves szűz lány vagyok. Alakuló kapcsolatban ez kinek lenne elfogadható?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. 23 vagyok, és még szűz. Nem értékelem sem fel, se le, és nem is akartam soha a házasságig várni. Viszont olyan kapcsolatom sajnos eddig nem volt, amiben jól eső érzéssel el tudtam volna veszíteni. 20 évesen olyan "kapcsolatom" volt, hogy egy hónap után hagytam, mert nem illettünk össze, és ez nagyon érződött. Nem éreztem vele jól magam, ha több órát is együtt töltöttünk, és nem tudtunk jókat beszélgetni.


21 évesen beleugrottam egy távkapcsolatba, amiben sok csapda volt. Ritkán tudtunk talizni, és az első pár élő tali alkalmával én nem mertem minden tapasztalás nélkül rögtön magába a szexbe fejest ugrani. Ott is kiderült, hogy nem tudok meglenni a másik féllel (ivott, de ez csak élőben derült ki).


Most van egy kapcsolatom, de valószínű ennek is vége lesz hetek múlva:(. A barátom másik városban lakik (bár nem olyan messze),és fáradtságra hivatkozva nagyon ritkán akar látni:(. Pettingnél tovább még nem jutottam vele, szintén az volt, hogy az első pár alkalommal nem mertem rögtön a szexbe beleugrani. Viszont ha így megy tovább, hogy nem is nagyon akar látni:(, ez a kapcsolat se lesz hosszú életű.


Eddig valahogy nem volt szerencsém, amolyan igazi kapcsolatot találni, amiben jó benne lenni, és gyakran lehet a másikat látni. Nem gondolom, hogy egyébként bármi gond lenne velem. Szerintem, ha lenne olyan srác, akivel szeretjük egymást és tudunk heti szinten többször talizni, akkor azzal 2-3 hónap alatt eljutnék a szexig.


Korábban bennem volt, hogy jó, 20-ig még nem gáz. ...De azóta is tellnek az évek, és hogy mikor lesz a fent írtak szerint vágyott, igazi kapcsolatom, fogalmam sincs. Nagyon szeretném, de nem tudom, mikor lesz.


Már nem is az a kérdés, hogy emiatt szégyenkezzek-e, nem teszem. Nem tudok mit csinálni (Csak szex miatt nem maradnék senki mellett. Ha pedig elveszítem valakivel, akivel utána lehet, hogy 1-2 alkalomnál többször már úgysem vagyok együtt, mert nem működik a párkapcsolat, attól tapasztalt szintúgy nem leszek.) Biztos sok ember fujjogna rám, de azzal se tudok mit tenni. Vagyis már az van bennem, hogy nekem olyat kell keresni, aki nem ezt tenné, mert vannak ilyen emberek is.


Nem itt keresek párt, csak kiváncsi vagyok, itt például hány ember mondaná, hogy egy tapasztalatlan lány, mint én, jó volna neki.


A kérdés nem kamu. Azok írjanak, akik elfogadnának, szeretnének egy ilyen "előéletű" lányt is. Kiváncsi vagyok, vannak-e sokan (és például itt is) ilyenek.


Pettingben is abszolút kezdő vagyok. A mostani barátomnak (akivel szerintem sajnos rövidesen vége lesz, mert nagyon ritkán talizunk:( nagyon sok mindenben el kell még irányítania engem, hogy tudjak neki örömet szerezni. - Ez nem dicsekvés, nem is szégyenkezés, csak plusz infó.


2010. dec. 12. 22:53
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
És hogy a mellékszálakat megelőzzük: nem vagyok sem ronda, sem hülye. Teljesen átlagos vagyok, a fent leírtak miatt vagyok még szűz.
2010. dec. 12. 22:54
 2/36 anonim válasza:
100%
Neizgulj, nem olvastam végig, de értelmes embert ez nem zavar.
2010. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszi:). Akkor ha itt már van egy ilyen álláspont, biztosan odakint az életben is belefutok ilyenbe előbb-utóbb.
2010. dec. 12. 22:57
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ahhoz azért elképzelhetetlenül retardáltnak kell lenni, hogy valakinek azért ne kelljen a párja, mert 2x évesen szűz. Ennyire azért még nem fordult ki magából a világ.
2010. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam, és miért lenne szégyen?
2010. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

*Szerintem* egyáltalán nem lényeges kérdés egy kapcsolat legelején, hogy valamelyik fél szűz-e vagy sem, 23 évesen sem. Ezen ne agyalj. Ha olyan a kapcsolat, akkor egy idővel egyik fél sem lesz az :)


A tapasztalatlansághoz pedig: Próbálkozni kell, és figyelni, mi jó a másiknak. Ha jól csinálod, azt úgy is látni fogod :)

2010. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, meglepő lesz, és hihetetlen, amit leírok, nem szoktam nagydobra verni, de így anonim nem érdekel túlságosan :) Szóval én 27 évesen vesztettem el a szüzességemet, azzal, akit szerettem. Nem volt gondom ebből, megmondtam kerek-perec, hogy evvan, vagy kellek így is neki, vagy nem. Elmeséltem, hogy előtte miért "nem jött össze" - ebbe most nem mennék bele.


Nemhogy elfogadta, de aranyosnak is tartotta. :) Megtörtént... De! Szétmentünk egy évre, aztán nekem lett 2 kapcsolatom is. Végül újra összejöttem a nagy Ő-vel, feleségül is vett, és két gyerek boldog szülei vagyunk. Hát ez az én történetem dióhéjban.

2010. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Ja, és én sem vagyok ronda (a 27 évesen elvesztő vagyok), sőt, igencsak odavoltak értem a pasik a munkahelyemen is, de elég hűvös voltam mindenkivel, mert ilyen az alaptermészetem a nem közeli ismerősökkel.
2010. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Leírtad az összes gondolatom :)21N
2010. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszi. Igazából azért írtam ki ezt a kérdést, hogy az elfogadó válaszokkal nyugtassam magam, mert tudom, hogy renegetegen vagyunk különböző emberek, és kell lenni több olyannak is, aki elfogadja.


Anno 20 évesen az a srác, akivel összejöttem, de egy hónap után vége lett (ő 26 volt akkor), szépen kioktatott arról, hogy "de a lányok nagy része már javában nyomja ilyenkor" - akkor voltam én 20! - és az egy hónapos ismeretségünk közben elkezdett határidőket szabni, hogy mikor fogunk pettingelni, együtt fürdeni, és szexelni. - Akkor valahogy megundorodtam az egésztől, és kicsit meg is ijedtem ettől a szüzesség/nem szüzesség kérdéstől. De ezt már próbálom oldani.

2010. dec. 12. 23:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!