Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz lány vagyok....

23 éves szűz lány vagyok. Alakuló kapcsolatban ez kinek lenne elfogadható?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. 23 vagyok, és még szűz. Nem értékelem sem fel, se le, és nem is akartam soha a házasságig várni. Viszont olyan kapcsolatom sajnos eddig nem volt, amiben jól eső érzéssel el tudtam volna veszíteni. 20 évesen olyan "kapcsolatom" volt, hogy egy hónap után hagytam, mert nem illettünk össze, és ez nagyon érződött. Nem éreztem vele jól magam, ha több órát is együtt töltöttünk, és nem tudtunk jókat beszélgetni.


21 évesen beleugrottam egy távkapcsolatba, amiben sok csapda volt. Ritkán tudtunk talizni, és az első pár élő tali alkalmával én nem mertem minden tapasztalás nélkül rögtön magába a szexbe fejest ugrani. Ott is kiderült, hogy nem tudok meglenni a másik féllel (ivott, de ez csak élőben derült ki).


Most van egy kapcsolatom, de valószínű ennek is vége lesz hetek múlva:(. A barátom másik városban lakik (bár nem olyan messze),és fáradtságra hivatkozva nagyon ritkán akar látni:(. Pettingnél tovább még nem jutottam vele, szintén az volt, hogy az első pár alkalommal nem mertem rögtön a szexbe beleugrani. Viszont ha így megy tovább, hogy nem is nagyon akar látni:(, ez a kapcsolat se lesz hosszú életű.


Eddig valahogy nem volt szerencsém, amolyan igazi kapcsolatot találni, amiben jó benne lenni, és gyakran lehet a másikat látni. Nem gondolom, hogy egyébként bármi gond lenne velem. Szerintem, ha lenne olyan srác, akivel szeretjük egymást és tudunk heti szinten többször talizni, akkor azzal 2-3 hónap alatt eljutnék a szexig.


Korábban bennem volt, hogy jó, 20-ig még nem gáz. ...De azóta is tellnek az évek, és hogy mikor lesz a fent írtak szerint vágyott, igazi kapcsolatom, fogalmam sincs. Nagyon szeretném, de nem tudom, mikor lesz.


Már nem is az a kérdés, hogy emiatt szégyenkezzek-e, nem teszem. Nem tudok mit csinálni (Csak szex miatt nem maradnék senki mellett. Ha pedig elveszítem valakivel, akivel utána lehet, hogy 1-2 alkalomnál többször már úgysem vagyok együtt, mert nem működik a párkapcsolat, attól tapasztalt szintúgy nem leszek.) Biztos sok ember fujjogna rám, de azzal se tudok mit tenni. Vagyis már az van bennem, hogy nekem olyat kell keresni, aki nem ezt tenné, mert vannak ilyen emberek is.


Nem itt keresek párt, csak kiváncsi vagyok, itt például hány ember mondaná, hogy egy tapasztalatlan lány, mint én, jó volna neki.


A kérdés nem kamu. Azok írjanak, akik elfogadnának, szeretnének egy ilyen "előéletű" lányt is. Kiváncsi vagyok, vannak-e sokan (és például itt is) ilyenek.


Pettingben is abszolút kezdő vagyok. A mostani barátomnak (akivel szerintem sajnos rövidesen vége lesz, mert nagyon ritkán talizunk:( nagyon sok mindenben el kell még irányítania engem, hogy tudjak neki örömet szerezni. - Ez nem dicsekvés, nem is szégyenkezés, csak plusz infó.


2010. dec. 12. 22:53
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
100%
Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak,tetszik a gondolkodásmodod és szerintem telyes mértékben igazad van, igaz nekem sincs sok tapasztalatom a szexben dehát meg van idöm.
2010. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

ha igy folytatom még én is szüz leszek 23 évesen is, és nagyon örülnék neki ha az akivel nekem az első lesz, az neki is az első lenne, de erre már most sincs nagy esély. viszont ahogy látom normális gondolkodású lányok közt még azér akad. szal egyáltalán nem zavarna, még örülnék is neki.

21/f

2010. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem csodálom, hogy akkor megundorodtál attól a pasitól. Én nem vagyok szűz régóta, nem is egy pasim volt már, nagyon szeretem a szexet, ettől függetlenül mélységesen felháborít és undorít mikor egy pasi úgy gondolja, hogy majd Ő egymagában eldönti, hogy mikor lesz szex, én meg csak mint mellékszereplő, aki szétteszi a lábát vagyok jelen az ő terveiben. Akkor szoktam mondani, hogy b.asszál egyedül.


Akit ez zavar, az egy gyökér. Te teljesen normális vagy. Még csak nem is a flúgos kategória, aki 2010-ben azt hiszi, hogy a fehér lovas szőkeherceg két év szempillarebegtetés után mécses tengerben fogja elvenni s szüzességét huszon évesen, mert ha nem, akkor egy köcsög pasi.


Egyszerűen így alakult. Majd lesz egy normális kapcsolatod, aztán, ha úgy érzed szexelsz egy jót a sráccal. :)

2010. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
100%

Szia

Először is válaszolok a kérdésre: Igen, elfogadható.

Ezzel nincs semmi baj.Emiatt nem kell aggódnod, sokan vannak hasonló helyzetben.

Én például nagyon értékelem az ilyesmit, hogy egy lány nem adja oda magát mindenkinek.Nekem volt már több, egy éjszakás kalandom, de rájöttem, hogy nincs ahhoz fogható, amikor a szerelmeddel lehetsz együtt.Azóta megváltozott a felfogásom és azt vallom:"Csak szerelemből létesíts szexuális kapcsolatot".Az aki szeret téged megérti, aki meg nem, azzal nem érdemes foglalkoznod.

A leírtakból nekem egy értelmes, szerethető lánynak tűnsz.

Tehát ez teljes mértékben "elfogadható", a párod meg fogja érteni, vagyis ezt nem kell megérteni, ez tény.A lényeg annyi, hogy ha elmondod a párodnak, jobban fog rád figyelni, ami neked csak jobb!

Viszont egy jó tanács: egy éppen kialakuló kapcsolatot ne ezzel nyiss!Sok olyan ember van, aki ezt a dolgot dicsőségnek venné és miután megtudja, hogy szűz vagy, csak arra kellenél.Ahogy írtad egy megfelelő kapcsolatban 2-3 hónap után eljutnál a szeretkezésig.Ennyi idő alatt már tudhatod, ismered a párod annyira, hogy ő miként reagálna rá.Ahogy mondtam nem lesz belőle probléma, ez abszolút nem gond.


Remélem, a válaszom érthető és valamilyen mértékben megfelelő volt számodra.

Kívánom a legjobbakat és sok sikert a továbbiakban!Szia

2010. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek a magánügye, hogy mit csinál. Ebbe más nem szóhat bele. ha te úgy érezted, hogy nem érdemlik meg a szexet, akkor nem. Nem gond a tapasztalatlanság, de kavartam már olyan 20 évessel(lánnyal) aki csókolózni sem tudott. A legnagyobb baj akkor volt, amikor még ezt sem volt hajlandó 'megtanulni' 3 hónap után... Addig tartott. Na az ilyent kerülnei kell! De gondolom te nem vagy ilyen, szal legyél nyugodt, ha jön a megfelelő emberke az életedbe, eljön apillanat, amikor készen állsz. f
2010. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat.

Utolsó válaszoló, köszi neked is. Én nem úgy fogalmazok, hogy "nem érdemelték meg a szexet", hanem magát a párkapcsolatot sem tudtam volna folytatni velük, a szextől függetlenül. De épp emiatt nem jutottam velük a szexig sem.

2010. dec. 12. 23:35
 17/36 anonim válasza:
tl/dr
2010. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
26%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ahogy mások is írták: akkor "vágj bele" és azzal amikor és akivel úgy érzed minden klappol. Persze azt el kell fogadnod, hogy ilyen korban már vannak a srácoknak bizonyos igényeik.
2010. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elfogadható lenne.
2010. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret, annak elfogadható, annak aki nem szeret, annak nem, de az viszont neked nem elfogadható. Úgyhogy nincsen gond.
2010. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!