Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 vagyok szinte minden...

15 vagyok szinte minden barátnőmnek volt már pasival "dolga". ha nem is szex, akkor petting tuti, nekem még nem. Gáz, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
sőt pasim sem volt még. amúgy lehet az a baj h túl válogatós vagyok pasi téren, és így idegenben pedig nem szeretnék se pettingelni se semmi ha még nem volt tapasztalatom. nem is az h gáz hanem akkor inkább először egy normális kapcsolatban. am maszturbálok ha cink ha nem:D
2009. jan. 21. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
így a normális,ahogy te gondolod. semmit nem kell elkapkodni.és az se baj,ha válogatós vagy.
2009. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hányszor kérdezik meg ezt egy nap xD ? nem nem gáz énvelem detto ugyanez volt :D 16 évesen jött az első pasim, velecsokoloztam először,(elötte oviban xD),szal vele volt midnen először =D . még mindig együtt vagyunk már majdnem 1év :)..

am én rohadt cikinek éreztem elötte hogy nemvot senkim főleg hogy kinézték belőlem hogy volt xD szal néha behazudtam magamnak egy egy pasit ...(tudom gáz lexarom :D)

2009. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinálod.:)

VÁLOGASS! Első szex egyszer van az életben-és mint ilyen, mindig emlékezni fogsz rá- nem mindegy, hogy...

Maszturbálni jóóó! :) Miért lenne cink? Így ismered meg magad, az érzékeny pontjaidat, stb..

2009. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik a hozzaallasod. Valogass csak, nem kell az elso jottmenttel osszefekudni. A masodikkal se. Es a harmadikkal se, ha nem tetszik. Nyugodtan varj, nem siettet senki. Majd ha jon, aki vegre megfelel az elvarasoknak, hidd el, ra fogsz jonni, hogy te jartal jobban.

Most ez a harmadik kapcsolatom, amiben vagyok, mindegyik egy evnel tovabb tartott eddig, tartalmas volt. Szoval minoseg mennyiseg elott. Te jol csinalod.

2009. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, hogy még érintetlen vagy. Nem késel le semmiről. Szerintem felesleges ilyen korán elkezdeni. Különben meg lehet, fele sem igaz annak, amit a kedves barátnőid állítanak.

Egy kapcsolatot nem rögtön pettinggel és szexszel kell kezdeni. Előbb ismerkedni kell.Megismerni a másikat testileg és lelkileg is. Csak eztán kéne következnie a szexnek. És egy normális lány mindezt tartós kapcsolatban teszi, pláne ilyen fiatalon.

A maszturbálás meg nem ciki, nagyon is fontos a jövőbeni szexuális életed szempontjából.

2009. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok mint te!!! De nekem megse fordult a fejemben hogy esetleg gáz lenne. Hidd el nem az!!!
2009. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat!:)
2009. jan. 21. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább legyél ilyen, mint 15 évesen egy jó nagy ku***!!!
2009. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tudod mi a gáz?az a gáz hogy már 15évesen nem szüzek.Én a 18szülinapom előtt 1héttel veszítettem el.Mindenki tapasztaltnak nézett,talán egy picit az is visszatartott h "úr isten,itt vok már ennyi idős és még ennyire tapasztalatlan vok"

Minden ennyi idős lánynak az a mániája h úgy akar felvágni a barátnői előtt h már ezen meg azon túl van,sőt a fele hazudik.Inkább örülj annak h nem vagy olyan mint a többi,a pasik jobban becsülik az ilyen csajokat,bár lehet hogy előbb kapnak egy kis rib...ra,de végül a te féléket választják....

2009. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne kapkodd el,nyugi nem maradsz le semmiről.Ha kicsit idősebben vágsz neki,pláne egy olyan fiúval akit szeretsz is,maga lesz a "beteljesülés".A barátnőid meg 18-20 éves korukra rá fognak unni a sexre,mert túl hamar kezdték.ez ha hiszed ha nem,igaz.Nekem is így járt egy csomó barinőm,mára meg kiégett szétba..... nők lettek.Na meg az sem utolsó tényező,hogy még a testednek is fejlődnie kell.Addig bulizz,élj,flörtölj!
2010. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!