Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A petting igen a szex meg nem? :O

A petting igen a szex meg nem? :O

Figyelt kérdés

Háth az van h 17 éves vagyok most már igazán túl szeretnék rajta lenni

és van egy 1 éves kapcsolatom csak pingeltünk eddig.. egyébként 19 éves a barátom , a múlt hétvégén együtt aludtunk kényeztettük kicsit egymást de nem igaz már kezdem unni h felkészülök mindig a dologra és mindig abbahagyja mikor oda érnénk h megtörténhetne :S

már beszéltünk róla de azzal indokolja h nem sietteti

pedig már tudomására adtam h akarom, mitévő legyek nem erőszakolhatom vele..


2009. nov. 11. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
De igen. Ha te azt mondod, h most azonnal szexelni akarsz, ő meg hárít, ott valami baj van, kérdezz rá, miért teszi ezt, holott te szereted őt és szeretnél már szeretkezni vele. Vagy ő is szűz? Mert akkor meg kell várni, amíg ő is késznek érzi magát.
2009. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem azt mondta nem az...

de tapasztalatom szerint sem az mivel egészen tapasztalt

és mindig ő írányítgat engem de már nem tudom mit kéne h higgyek, azért ritkán látok olyat h egy lány már vágyik rá és mégis visszautasítsák mondtam már beszéltünk erről csak tereli

2009. nov. 11. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
valami nagyon gáz a csókával, az oké, hogy nem sietteti, de a siettetés az lenne, ha te nem akarnád, ő meg igen, szóval ez rossz duma. és 1 év alatt már igazán történhetett volna valami, nem irigyellek, főleg hogy jól felkészít rá, aztán semmi sem lesz az egészből. szerintem nagyon mellényúltál, 1000 fiúból 999 biztosan nem állna meg, de a pingelés szó tetszik. :)
2009. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jajj bocs látom még elírtam egysmást nem erre koncentráltam
2009. nov. 11. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
én azt hittem szleng. de nem offolok, lényeg, hogy parancsolj rá a srácra, vagy szex, vagy lapát. :o
2009. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi a baj ezzel? A mai emancipált világban egy férfi nem viselkedhet úgy, mint egy nő? :)

Ha neked nem ez kell, és nem alakul a helyzet, akkor keress mást!

2009. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andrewka ***** válasza:

Szerintem kicsit legyél erőszakosabb. Add a kezébe mikor oda kerül a sor és látod h megint kitérne akkor mielőtt még bármit szólhatna nyomj a kezébe egy gumit. Csábos mosoly, kívánós tekintet... Esetleg tedd hozzá h "használd", "itt az ideje", vagy valami frappáns nem nevetséges és közönséges dolgot. Ha így sem kap észbe akkor valami komoly gond van. Akkor ültesd le és beszéljetek, ha terel helyezd kilátásba a szakítást. De ne azért mert nem akar szeretkezni hanem mert nem őszinte. Lehet neki van valami gondja ,félelme amit le kellgyőznie, vagy inkább győznötök ketten együtt.


22/f

2009. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Orál!!!:D Kezd el csinálni neki, mikor már érzed hogy nem sok kell neki,hagyd abba..Ha ezek után se húz magára, ott komoly gond van...:D
2009. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

áh már csináltam ha szombaton nem lesz semmi komolyan szakítok vele nem azért mert csak az kell nekem

de azért jó lenne ezt nem elhúznom

2009. nov. 11. 21:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet leülni és megbeszélni, ha baj van?

Nyugodtan elvonultok, elmondod, hogy Neked most már "kell" a szex és szeretnél továbblépni. Döntsön, hogy mit akar és kész.

2009. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!