Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a legjobb barátjával/haverjával veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Van esetleg köztetek olyan, akivel így történt meg? Mennyiben változott miatta a barátságotok? Megbántátok később?
2010. dec. 17. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére én nem a legjobb haverommal vesztettem el.


20F

2010. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedbe az egész társaságot bevonnám a buliba, így nem lesz féltékenykedés sem.
2010. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

beteg egy gondolat.

inkább kérd meg a bátyád vagy apádat.

2010. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokra vagyok kíváncsi, nem kell poénkodni...

Amúgy lányról van szó, kedves nagyon vicces első válaszoló. :P

2010. dec. 17. 18:51
 5/12 anonim válasza:
100%

Akkor van értelme ha szerelmes vagy. Ha csak el akarod veszteni te is és a csávó is akkor annak nincs varázsa. De ha esetleg megvárod az igazit, akit szeretsz is, és azzal dugsz először, akkor ő még becsülni is fog azért, mert nem járt benned ő előtte 100 f@sz..:)

Nekem az volt a jó, hogy egymásba szerettünk a kolis haverommal, és vele vesztettem el 18 évesen, és azóta is imád, becsül, és elakar venni feleségül, mert tudja hogy a mai világban ritka az ilyen lány.(Ő előtte voltak barátaim, de tudtam hogy ők úgyis csak azt akarják, én meg nem voltam hülye..Nem akartam senkinek sem egy strigula lenni.)

20L

2010. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy "csak el akarja veszíteni"... Csak véleményekre vagyok kiváncsi, hogy ki mit gondol róla, az előző válaszoló volt az egyetlen, aki komolyan válaszolt.
2010. dec. 22. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet szerintem az sok mindent megváltoztatna ha máshogy néznének egymásra ha utána összejönnének valakivel az kellemetlen lenne nem lenne ugyan az... ha nagyon jó barátok hanem igazán akkor ilyen gondok nem lesznek
2010. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hogy lehet valakivel sexelni, akit nem szeretsz olyan szinten???:O

Nem értem ezeket a kérdéseket...

2010. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

20:43

a prostikat se hiszem hogy szeretik és mégis igény van rájuk..

2010. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy ekkora baromságot soha az életbe nem csinálnék...
2010. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!