Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a legjobb barátjával/haverjával veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Van esetleg köztetek olyan, akivel így történt meg? Mennyiben változott miatta a barátságotok? Megbántátok később?
2010. dec. 17. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te lány vagy vagy fiú? És a legjobb barátod ellenkező nemű?
2010. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én a napokban pont ezt tettem...és írhatjátok,hogy ribi meg ilyenek,ez nem érdekel.Vártam rá 22 évet és úgy éreztem ő a megfelelő.Én érzek iránta többet a barátságnál,ő sajnos nem,de ezt tudjuk is egymásról.Szóval nem bántam meg,remélem nem is fogom.Ő tapasztalt eléggé lányok terén,szóval rá mertem bízni magam.Náluk történt meg,végig odafigyelt rám,nem okozott egy csepp fájdalmat sem,sőt élveztem is.Teljesen pozitív az egész így visszagondolván.Remélem segítettem ( 22/L )
2010. dec. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!