Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, Fiúk, Hol van a G...

Lányok, Fiúk, Hol van a G pont? (tényleg érdekkel és csak komoly választ létszíves)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a hétvégén fogunk lefeküdni még mindketten szüzek vagyunk de én majd nagyon leszek és a barátnőm fogamzásgátlót már szedi lassan egy hete mert egyáltalán nem akarunk gyereket.Amint bent vagyok egyből a lényegre térnék csak nem tudom hogy milyen érzés nagyjából milyen mélyen, van bent stb?
2010. dec. 21. 10:49
 1/10 A kérdező kommentje:

17 F

ez lemaradt

2010. dec. 21. 10:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Írásjelek. Ha mondatokra osztanád a fenti szöveget, lehet, hogy értenénk is belőle valamit.
2010. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10 cm a nyilastol
2010. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

itt van a szöveg most veszőkel elválasztva:D


A barátnőmmel a hétvégén fogunk lefeküdni ,még mindketten szüzek vagyunk ,de én majd nagyon óvatos leszek ,és a barátnőm fogamzásgátlót már szedi lassan egy hete ,mert egyáltalán nem akarunk gyereket.Amint bent vagyok egyből a lényegre térnék ,csak nem tudom ,hogy milyen érzés nagyjából milyen mélyen, van bent stb?

2010. dec. 21. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:

:D drága pici barátom, ha először feküdtök le, akkor 1. ne ess neki, mert holnap jön megint a kérdés a bnőmmel lefeküdtünk, de nem tudtam betenni neki mert fájt neki..

szóval ne térj egyből a lényegre:D, kényeztesd hosszú előjáték stb. 2. első alkalommal ne egyből a g pontját keresgesd, elég macera lesz behatolni, a vért felfogni, fájni is fog neki... szal első alakalommal ne ezzel légy elfoglalva... amúgy a kb 5 centire van a hasfala felé akkor lehet jól érezni mikor fel van izgulva, másabb ott a hüvelyfala, érdesebb, meg ha ráérzel lehet érezni hogy nagyon lüktet egy ér na az.. kb 5 forintos nagyságú terület...

2010. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 komasa ***** válasza:

A g-pont keresgélése nem első alkalmas dolog. Inkább arra figyelj, hogy óvatos legyél, hogy ne fájjon, hogy ne menj el azonnal...

Egyébként itt:

[link]


Ilyen és ehhez hasonló képeket találhatsz a neten elég sokat.

Sok szerencsét!

2010. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha már sikeresen behatoltam az után egyből vegyem is ki?

és a második alkalom is anyira fáj a lánynak mint az első?

2010. dec. 21. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit korai még neked ez a lefekvés. Tájékozódni kellene előtte kicsit, mert elrontod ha forgatókönyvet gyártasz agyban és ezt akarod véghez vinni. Minek vennéd ki ha már bent van, ha egyáltalán bejutsz. A legjobb amit tehetsz hogy figyelsz a barátnődre. Ha behatoltál ÓVATOSAN, kérdezd meg hogy milyen, és mit szeretne tovább? Ha azt mondja vedd ki, akkor vedd ki, ha azt mondja csináld tovább akkor csináld, de óvatos légy. Az is lehet hogy nem sikerül elsőre behatolni, de nem is kell. Nálam pl a negyedik alkalommal tette be teljesen, és nagyon klasz volt hogy nem erőltette. Így is marha izgi volt. Mindig egy kicsit beljebb. 18 évig volt nagyon jó szexuális életünk utána. Szóval hallgass az ösztöneidre, ne agyalj hanem figyelj nagyon a barátnődre, ne csak arra hogy kipipálhasd, ez is megvolt. Lehet hogy második alkalommal is fájni fog neki, lehet hogy jó pár alkalommal még. De az is lehet hogy nem. Beszéljétek meg hogy milyen volt! És ne siesd el, szerintem korai ez még neked.
2010. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A fenét korai ,már meg is volt:)Hosszú előjáték volt és nem volt semmi gond.Annyira jó voltam (kicsi ego de kell:D),hogy másnap megint le akart feküdni ,és újból lefeküdtünk , és csak a ezen héten 3-szor ,és már a G pontot is megtaláltam ,vagy legalábbis gondolom ,hogy igen.:D
2010. dec. 31. 18:32
 10/10 anonim válasza:

Naggyából átérzem a helyzetedet, én is 17 éves koromban feküdtem le először a barátnőmmel, mindennek mostmár két éve. A tablettáról annyit, hogy annak idején amikor a barátnőm kezdte szedni azt javasolta az orvos, hogy az első hónap alatt még csak kotonnal csináljuk mert akkor még nem garantált a hatás.

Amúgy meg nyílván mindenki kicsit bénább az elején, de ez az egész ösztönökből jön. Először izgasd fel a kezeddel/nyelveddel aztán ha már ez megvan megteheted, hogy az ujjaddal benyúlsz neki, próbálgasd több helyen, ha megtaláltad a pontot az meg fel fog tünni. Sok sikert

2011. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!