Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nálam az a szitu, hogy van...

Nálam az a szitu, hogy van egy csajszi, akit kb egy hete ismerek, szoktunk beszélgetni msn-en, és megkérdeztem tőle, hogy szűz-e még, erre ő azt válaszolta, hogy nincs közöm hozzá. Szerintetek ebből a válaszból le lehet szűrni, hogy szűz-e még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ebből a válaszból azt lehet leszűrni, hogy tapló dolog egy lánytól ilyet kérdezni, és semmi közöd hozzá. De, csak egy tipp...
2010. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
azt hogy paraszt vagy:)
2010. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"illedelmesen" kérdeztem meg tőle! nem bunkó módra!
2010. dec. 22. 11:17
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem tartsd tiszteletben a kérését, és ne akard tudni. LEgalábbis, ha szeretnél még vele beszélgetni.
2010. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg rosszkor kérdezted, mert még nincs meg az a bizalom köztetek, hogy elmondja, én azt szoktam csinálni, hogy én is elmondok egy bizalmasat vagy kitalálok...hogy lássa én bízok benne, és akkor már ő is könnyebben bízik:D:D
2010. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köcce a válaszokat!
2010. dec. 22. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem illik kérdezni. Előbb utóbb úgyis elmondja vagy a beszélgetésekből leszűröd,hogy ha a fiúkról beszélgettek, kapcsolatairól. stb
2010. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyet nem hogy nem illik, hanem nem szabad kérdezni.. és ha éppen a lánynak rossz emlékei vannak róla..:S a mai világban már akármi történhetett vele..:S ilyenekre nem gondolsz mikor kérdezel?
2010. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szted szűz csak azért mert nem mondta el? XD
2010. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!